bugün

altın ayakkabıyı alıp da futboldan bu kadar uzaklaşan tek insandır kendileri.
Bay ego.
(bkz: Böylesi kimse de yok)
feci megaloman, iki lafın birinde ben stardım çok iyi oyuncuydum diyen, herkesten fazla konuşmak isteyen ve her söylediğinin doğru olduğuna inanan eski futbolcu. demek ki vücuttaki yetenek kaybolmuyor bir yerden çıkmaya çalışıyormuş.
galatasaraydan fenerbahce ye gectikten sonra ki ilk fenerbahce-galatasaray karsilasmasinda galatasaray a 5 gol attigini duymustum.
kendisini zamanında messi, ronaldo falan sandığını düşündüğüm görgüsüz yorumcu.

edit: ha birde ağır akpli, az önce rte'ye methiyeler düzdü trt sporda.
bir dönem galatasary'da ve fenerbahçe'de oynayan golcü futbolcu. oldukça başarılı bir kariyer çizmiştir. türkiye liglerinin gelmiş geçmiş en golcü oyuncularından biri olarak adını tarihe yazmıştır.
sanırım bir tek benim itici bulduğum adamdır.
beleşçi, itici, yavaş bir futbolcu. ancak futbol tarihimizde ki yeri tartışılmaz.
Görgüsüzlüğünden dolayı başı derde girmiş emekli top tepici.

Arka camlarına perde taktırmak istediği mercedesinin sanayiide kaçak olduğu ortaya çıkınca cezaevine gitmiş, havşar denen zamane peynirinden tekmeyi yemiş idi.
Çok samimi bir adammış futbolcu olan.
canlı gözle gördüğüm en iyi türk golcüsü. bitiricilik konusunda üstad! burak yılmaz'ın 1 maçta kaçırdığı pozisyonun 1 sezonda ancak kaçırırdı tanju.
ikinci büyük türk golcüsü ise hakan şükür.
ne güzelki bu oyuncular hep galatasaray'a nasip olmuştur!
Tipik bir samsunlu cahilliği örneği.
hülya avşar'ı bafilemiş türkiye'nin en büyük golcüsü. forveti değildir ancak en büyük golcüsü kendisidir.
şımarık olmakta haklı olan adam. mustafa denizli ile arası hep kötüydü lakin altını oyacağım diye trip attığı görülmedi.
Efsane kral. Buraktan otedir.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en golcü forvetlerinden, altın ayakkabı sahibi ve acun çağırmadı diye trip atıyor...

ayynen kardeşim ayyyy nen.
Acun için "herkes önünden yesin" demiş. Bu ne hadsizlik.
Acun kim ki tanju'dan paparayı yemeyecek be? Anladık, ergen yuvası bura ama hâddini bilsin dediğiniz adamın özgeçmişine bakın amk!
Tripçi kral.
Çok büyük bir forvetmiş , bunun yarısından az şöhreti olanlar trilyonlar götürüyor kanallarda...

Bu rica minnet ve biraz AKP yalakalığı ile TRT'de PTT 1. Lig yorumluyor.

PTT lig takip eden biri olarak şunu söyleyeyim maçları da izlemez kendisi...Özetlete göre , puan durumuna göre yorum yapar.

"Acun kim fethullah'ın Adamı" demiş.

Acun AKP içinde kendisinden çok daha kıymetli bir Adam çünkü ekonomik gücü var.Acun kendi yiyen bir Adam değil çevresiyle yer , yedirir.Akp çevresinde çok sevilmesi de bundandır.yoksa yalakalık bir yere kadar karın doyurur...
tahir sarıkaya isimli sunucuyu çok fena bozmuş.
http://www.haberler.com/t...r-kaya-yi-8231770-haberi/

tahir önce ekranlardan tanju'ya sallıyor esip gürlüyor, tanju yayına bağlanınca pısıp kalıyor.

tekrar hatırlatmakta fayda var, tanju türkiye'nin altın ayakkabılı tek futbolcusudur onun başarısının üzerine çıkabilen başka bir futbolcu yoktur.
24'te anlık skor programında da izliyorum gerçekten kafa adam tam muhabbet insanı. bazen hınzırlıklar da yapıyor muhittin boşat'la haluk yürekli'yi birbirine takıyor, gökhan dinç denen vasıfsızla kafa buluyor falan. eğlenceli bir insan.
Koşmayan ama gelince de affetmeyen altın ayakkabılı fulbolşördür.
An itibarıyla, çıkan olayları izlerken baya baya ağlamaktadır.
trabzonspor-fenerbahçe maçında çıkan olaylar sonrası 24 tv'de hüngür hüngür ağlamıştır.
görsel
sağlam akp fan takılan eski topçu. onun ekmeğini yiyip trt'de program yapıyor. 29 nisan 2016 bursaspor galatasaray maçında sivok'un attığı golü ağır çekim gösterirken reji bu arkadaşta saymıştır. adam 9 saniye havada kaldı diye ciddi ciddi. ağır çekim lan o ağır çekim 9 saniye havada kalsa bi insan peygamberliğini ilan eder.
güncel Önemli Başlıklar