bugün

erkeklerin çoğu, en azından sütoğlan gibi takılmayan kısmı, kızlarla, onları bir şekilde yatağa atmak için takılırlar.

yoksa ne demeye, elin orospusuna para yedirsin gece kulüplerinde, barlarda falan filan. ama bazen, içkiler ısmarladığın, kahakahanın dibine vurduğun kızı yatağa atamazsın gecenin sonunda. bu noktada kız, neyin kafasını yaşıyor, merak ediyorum. sevişemeyeceksen insanı niye oyalıyorsun?

istiklal'den mecidiyeköy'e doğru yürüyelim dedik; çünkü vakit erkendi; saat daha sıfır bir sularıydı. açılırız hem filan dedi; ben de kabul ettim. bağcıların emo'cu gençliği bile daha hala taksim'deydi. onlardan alenen nefret ediyordum. dolce&gabbana sponsorluğunda yaşayan, ucube takımı. mekanların havasını bok ediyorlar; sırf bu yüzden 24 yaş altı emo tipler, mekanlara alınmasın diye destek çıkabilirim, alkol yasağına.

işte bir süre böyle yürüyüp, mecidiyeköy'e kadar gelmiştik. bu saatten sonra, sevişmekten başka yapılacak hiçbir mantıklı iş yoktu. eve gittik, soyundum salona geçtim; bir pijama takımı da o'na uydurdum; biraz da salonda demlendikten sonra, yatağa geçmeyi önerdim ama anlamsız şekilde bunu reddetti. belli ki orospulanıyor filan diye düşündüm. ısrar ettim; yüzüne bakıp, yaklaşmaya filan çalıştım ama o kadar direniyordu ki, seksten alabileceğim maksimum zevk bile, artık bu keyifsizliğimi, minimalize edemezdi. ıhh mıhhlar eşliğinde, uyuyakalmışım.

sabah uyandığımda gitmişti. zonklayan kafamı, musluğun altına tutup biraz öğürdüm ama kusamadım yine. sert bir kahve hazırlayıp, hemen evden çıkmalıyım diye düşündüm. başarısız geçen her gecenin ardından, yalnız evde oturmak, kesin depresyon sebebiydi benim için; kapının eşiğinde bir kartvizit duruyordu. eğilip, alırken bir bulantı yaşadığımı itiraf etmeliyim ama yine kusmadım tabii.

kartvizitte yazanı okumak için gözlerimi kıstım; çalıştığı yerin adresi olmalıydı bu; bağcılar'da çalışıyormuş meğer, bağcılarda.

sabah sabah beni bağcılar'a götürebilecek tek vasıta, belediye otobüsüne binmek ve durumu düzeltmek için evden dışarı attım kendimi.

"bağcılar'a gidiyordum", ehe.
gelip böyle başlık açar.
Aklı üreme uzvuna kaçmış erkektir. Bu erkek kişisi gördüğü her türlü dişiye bu gözle de bakıyor olabilir. Bu mdeller anlaşılamamakta , yapay zeka hatası.

edt;kapak
kuvvetsiz erkektir. hatun agırsa atamaz.
(bkz: iki)
evlenilecek kızdır belkide ondan.
bu tipler tanıştıkları herkes ile yatağa atma saplantısıyla diyalog kurdukları için artık bir süre sonra cinsiyet kavramının ortada kalkması söz konusudur. çünkü zihin tamamen 'yatağa at(la)mak'' ile meşguldür. ve otomatiğe bağlamış bir robottur o. kiminle tanışsa yatağa girer...

(bkz: tanıştığı erkeği yatağa atamayan erkek)