bugün

uber gibi bir hizmet varken ortada olan gerçektir. en iyi taksici ölü taksicidir.
istanbul da bindiyseniz ve bir halt bilmediğinizi anlarsa o şoför. Geçmiş olsun istanbul turu yaptırır size. Benden söylemesi.
kardeş bende taksiciyim ancak küçük şehirde taksiciyim bende mi öleyim? sen nasıl bir düşünceye sahipsin bu nasıl bir bencilliktir çekememezliktir. istanbulda 5 6 tane şerefsiz kendini bilmezler yüzünden bu mesleği hakkıyla yapan bu meslek üzerinden ailesine çoluğuna çocuğuna ekmek yediren adamın ne suçu var neye göre ölmesi gerekir? bu nasıl beynemazlıktır, sizin gibi düşünürlere gerçekten çok yazık diyorum kendi kalbinizin siyahlaşmasında kalın gidin.
--spoiler--
kardeş bende taksiciyim ancak küçük şehirde taksiciyim bende mi öleyim? sen nasıl bir düşünceye sahipsin bu nasıl bir bencilliktir çekememezliktir. istanbulda 5 6 tane şerefsiz kendini bilmezler yüzünden bu mesleği hakkıyla yapan bu meslek üzerinden ailesine çoluğuna çocuğuna ekmek yediren adamın ne suçu var neye göre ölmesi gerekir? bu nasıl beynemazlıktır, sizin gibi düşünürlere gerçekten çok yazık diyorum kendi kalbinizin siyahlaşmasında kalın gidin.
--spoiler--

ulan ne 5-6 şerefsizi amk! olsa olsa 5-6 tane şerefli insan ancak çıkar o mesleği yapanlar içinde. binlerce şikayet dolu taksilerle ilgili, milleti salak mı sanıyorsunuz kodumun çakalları.

vergi vermezsiniz, trafik kurallarının anasını ağlatırsınız, müşteriye kabadayılık hanzoluk sizde, saf birini gördümü sikmeye kalkarsınız. sonra vay efenim biz ekmeğimizin peşindeyiz. sittir lan oradan.
oğlum ben istanbulda taksiciyim adam doğru söylüyo amına koyim. hoş ben okul biterken cep harçlığım çıksın diye yapıyorum bu işi ama kalite standardı olmayan bi işten bahsediyoruz neticede.
Kardeş senin kafan çok güzelmiş güle güle kullan.
Küfürlü birşeyler anlatmaya çalışan cahil insanlara birşeyler anlatmaya çalışmak cahillik olur.
Yaş kaç bu arada 14 15?
Artık uber'da da taksi gelebildiği için enayi sayılmaz, ama uber'ın hizmet kalitesini arttırdığı ortada bir gerçek.
--spoiler--
yaş kaç bu arada 14 15?
--spoiler--

34 yavrum rahat ol.

umarım yakın zamanda taksicileri tek tek avlayan bir seri katilimiz olur.
Bu insanın entrylerine baktığımız zaman ne kadar gereksiz herbir görüşe saygısızca hatta insanların saygı duyduğu, ibadet yaptığı yere bile hakaret eden beynanmazın teki cahilin ta kendisi.
Yaş 34 demiş ama akıl olarak tartışılır, 34 olduğuda pek inandırıcı değil ama...