bugün

-karşılıklı entry şukulanır.
bir twitter akımı. türkler başlatmıştır yine bunu. facebook amelelerinin twitter a saldırması sonucu çıkmıştır bu akım. durumumu beğen ben de seninkini beğeneyim tipleri, twitter da da takip edeni takip ederim diyor. çok da sikimde mk. al takip et bakalım ?
Şahsen takip edeni takip etmediğim gibi açık oylayanı da açık oylamıyorum. Öyle de nezaketten yoksun bi’ tipim evet.
Artık eskisi kadar populer değil sanırım önceden her gece bir takip etiketi oluyordu.
böyle oyunlara gelmeyindir.
69 yapmak gibi bir şey.
Semih Varolgiller burayı da bastı. Zall kaldır şu takip olayını .
Bir moğol atasözü der ki; takipe deni takipe derim. (yani diyor ki, gerçekten geri zekalısınız evladım.)
sözlük versiyonu: karşılıklı nickaltı girilir.
instagram da hayat bulan yeni nesil iletişim anlayışı.

ek olarak, bahsedilen anlayışın mizah platforumlara kıyasla görsel platforumlar da daha baskın olduğu gözlemlenmiştir.
takip etmeyenleri unfollow yapmak için kullanılan api'den sonra tweet atılıyor bu söz nedense.
yeni tasarım ile zamanla bazı yazarlarımızın da üzerine yapışacak olan yavşaklıktır. bu yavşaklığa sebep olanlar utansın.
"iletilerimi beğen, duvarındayım" bu da facebookçası.
Bu kadar basit.
ya türkler kadar bulunduğu ortamın amacını ba$ka yöne çeken bir ırk yokturun kanıtıdır. facebook'ta fotoğraflarla $iir payla$an yazarlar bitti $imdi twitter'da takip edeni ederim mantığı geli$ti. ne kafası bu amk.