bugün

görsel
sanırım yine bir çomarın kalbini kırdı. kalemine kuvvet reyiz.
https://i.hizliresim.com/rOlGN7.jpg
işlediği günahlar sebebiyle az gülsün çok ağlasın zavallı.
az gül çok ağla.
görsel
sürekli siyasi içerikli başlık açan mahlukattır.
görsel

normalde böyle dangalakları donuzlar geçerim. lakin bu şahısın sürekli siyasi içerikli entry girmesine sözlük moderasyonu niye müdahale etmiyor anlamış değilim. benim bildiğim kadarıyla sürekli siyasi ve futbol içerikli entry giren yazarlar bir süre sonra çaylak oluyor. lakin bakıyorum bu şahısta çaylaklığın ç si yok. rezalet bir durum.
birkaç entrysini okuduktan sonra akıl hastası olduğunu düşündüğüm garabettir. kısa zamanda internet ortamalarından uzaklaştırılıp birkaç psikiyatırın kontrolünde bir odaya kapatılmalıdır.
pasif bir yazar...
(bkz: sığ).
görsel
Mustafa Kemali sevdiğine falan inanmıyorum açtığı başlıklar hep Mustafa Kemale şöyle hakaret ediyorlar böyle hakaret ediyorlar şeklinde bunun üzerine sevenleride başlıyor dine Allah'a c.c. Peygamber'e a.s. HAKARETE Bunun üzerine dindarlar galeyana geliyor yani anlayacağınız su bulandırmak.
Silik olsun.
silik olsaymış keşke.
Çaylaklık yetmez!

Parazit bir yazardır.
ağzından köpükler saça saça sadece nickaltında hönküren tiptir.

pasteur aşısını buldu ama bilmeyenler var sanırım.
görsel
Bu kardeşimiz entrylerinden anlaşılcağı üzere oldukça genç bir kardeşimiz hor görmeyin onun yaşıtları yakalamaca oynarken bu kardeşimiz aklının yettiğince burada fikirleri ifade edip birşey öğrenmeye çalışıyor. Tüm çocuklarımızın böyle olması dileğiyle.
muhalifin çomarı da böyle oluyormuş işte.
(bkz: fazla cahilsin keşke silik yesen)
adam gibi adamdır. kalemine kuvvet.
tehditler de bulunup yerine getirmekten aciz bir kişilik tir . noldu len .

moderatörlere yağ çekerek kışkırtarak istediğini sildirebileceğine yada çaylağa aldırabileceğine inandın değil mi ?

bu kadar mal bir kişi dir .

tehditlerinizi yerine getirmeniz dileklerimizle .

söz ağızdan çıkar .

edit: 2001 den beri ettiğiniz tehditleri yerine getirmenizi bekliyoruz bilginiz olsun !

isterseniz siz bu işlerden vazgeçin daha komik olmayın .
benim için bunun gibiler yüzünden sol kesim iktidar olamıyor çıkarımında bulunmuş ama ne hikmetse tanıma dair tek ufak bir yazısı bile olmayan yazarımsı. beyni yok fikri var. bir gezi parkı direniscisi denen dingil bir de bu eğer sol kesim benim yüzümden kazanamıyorsa azıcık sen tanım içerikli entryler gir de uzaya çıkar bizi.
Mala benziyor. inşaatlarda işe yarar. Mala vurmak falan ahhahahah.
kendine sakso çekebilme kabiliyeti ile övünen sivilceli ergendir. (bkz: yallah inciye)
çakma atatürkçü. kemalik troll.