bugün

başlık aslında 'türk telekom arena ya mescit kilise ve sinagog yapılması' olacaktı ama karakter şeysi.

galatasaray ın yeni stadına oyuncuların dini vazifelerini veyahut maçtan önce dua etmeleri sebebi ile barcelona yı örnek alıp soyunma odalarna mescit, kilise ve sinagog yaptırmasıdır.

barcelona nın sadece kilise yaptırmış olması galatasaray ın büyüklüğünü gösterir niteliktedir.
(bkz: inşallah kazanırız isa büyüksün yehova ekber)
türkiye'de ilktir.
hepsini anladık da sinagog ne işe yarayacak onu anlamadık. 6 milyon nüfusu olan ve istanbuldan 3000 km uzakta olan israil vatandaşlarının ne alakası var konuyla anlaşılamadı.

ha 13 senede bir hapoel tel aviv le, macabi haifa yla falan maç yaparız diyorsan onlar da kazaya bırakıversinler canım.
ha bir de espri yapmak gerekirse konuyla ilgili :

"bundan sonra hangi yüzle gelen yabancı takımlara welcome to hell yazan pankart açacaklar merak ediyorum."

şeklinde yapılabilir.
Galatasarayın şanına yakışır bi davranıştır.Helal olsun.
fenerbahçeli olarak takdir ettiğim davranıştır.
bir galatasaraylu olarak işimizin allaha kaldığının göstergesidir. inşallah kalacaz kümede...
bir galatasaraylı olarak beni gururlandıran eylemdir.
herhangi bir dine ya da inanca mensup kimselerin ibadet edebilmelerine olanak saglayan güzellik.

buna bile kulp takan, laf eden, acik söylüyorum beyinsizdir. din düsmanligiyla falan aciklanamaz bu arkadasim, salt beyinsiz olmakla aciklanir sadece. göt kafaliya bak. sanki "stadyum acacagiz" demisler, stadyum yerine sinagog falan acmislar da konusuyor orda sikkafali.
toki nin hizmette sınır tanımadığının göstergesi.