bugün

Öncelikle bilerek Türkiye yazdım. Çünkü, 15 yıl Azerbaycanlı bir Türkle evli kaldım.

Bugüne kadar Çinli sevgilim bile oldu ama sadece bir tane türkiye kökenli sevgilim oldu o da orospuydu. Şu anda Rus bir kızla flörtleşiyorum mesela.

Kankalarım var tabii, onlar seviyorlar sağ olsunlar ama Türkiye kızları beni sevgili olarak kendilerine layık görmüyorlar.

Ben ilk adımı hep karşıdan beklerim. Sorun bu olabilir mi?
Erkek adım atar düşünce kalıbı artık eskide kaldı. Kadinlar da adım atıyor. Hatta istedikleri özellikler sizde mevcutsa tabiri caizse sinek gibi yapisiyorlar. Sorun adım beklemeniz olamaz.
Ben de sevilmiyorum, misal sosyal medyada mesaj yazıyorum kıza, mesela selam merhaba gibisinden sonra bakıyorum engellemiş, çoğu cevap bile vermiyor, yabancı sitelerde mesela reddit veya quora'da yabancı kızlar kendileri ilk mesajı atıyor çoğunlukla, bu türk kızlarından kadınlarından bir şey anlamadım, gerçi onlar da haklı; bir ara sahte kız hesabı açmıştım facebook adlı sosyal media sitesinde; ertesi gün bir baktım aman allah yüzlerce mesaj arkadaşlık isteği, çoğu da 50-60 yaşında amcalar e hal böyle olunca onlar da yazmıyor
ilk adımı karşıdan bekleyen erkeğin geyliğe meyili vardır.
Çok ta siki.. bizim kızlarin tribi ailesinin tribi çekilecek çile değil cidden .
çekici dış görünüş, iyi para getiren meslek, laf yapan ağız ve güldürme kabiliyetine sahip olmadığınızı gösteren durum. çünkü çoğu türk kadını yukarıdaki özelliklerden birine ya da hepsine sahip değilseniz sizi direkt kafadan siliyor. tanımaya, anlamaya çalışmadan yok saymaya başlıyor. istisnalar da var ama geçerli olan budur.
gürcistan' ın başkenti tiflis' e gittim. gittiğim mekanlarda 20' li yaşlardaki kadınlarla tanıştım, sohbet ettim, içtik, eğlendik, yakınlaştık. aynı şey ukrayna' da kiev' de disko çıkışında da oldu. diskodan çıkan iki kızla selamlaşıp iki dakikada birbirimizin isimlerini öğrendik. ülkemizdeyse saat sormak için yaklaştığın kız depar atıyor.
ülkemizde ilişkiler konusunda sorunlar var ve bu sorunlarda tek pay sahibi erkekler değil... tecrübelerim bana bunu öğretti.