bugün

(bkz: Ruskekosu)
(bkz: am davasına göt veren yazarlar)
var elbet. aksini iddia eden yok. edene zaten pek iyi gözle bakmayacağım kesin. ve fakat burada kadın yazarın pek kusuru yok. sekizde bir kusurlu olabilir belki.problem hormonlarda.
ne zannediyodunuz ki ? bir kere dişiyseniz saygınlığınız var elin öküzü bile gelip sizi kandıracak düzeyde kibar konuşur. salaklar vardır onlara inanırlar kanarlar hemen atlarlar. bazıları vardır yüz vermezler. tanımadığın insanla haşır neşir olmak senin neyine ? sadece dişiler için değil herkes için geçerli. insanlarla tanış , insanlarla bir şeyler paylaş ama ne diye insanların üstüne atlayasın.
Sadece yazar olarak değilde genel olarak baktığımızda
Bu tipler çok egoist oluyorlar
Bu duruma baş kaldıran benim gibi insanları sevmezler
Ve kadınlıklarının geçeceğini bilmeleri lazım.
sırf yazar gurubunda değil, tüm kainatta ilgi görmekteler.adaya düşüldüğünde yanınıza alacağınızlar listesinde bile olanı vardır.
üstüne bir tripler bir tripler. yazdığının saçmalığını özel mesajla atarsın anlamaz triple savunmaya geçer.
yazıların, imla, ahenk, uygunluk, isabet ve anlam tahlili yerine, cinsiyet analizine kurban edilmesi durumu.
mesele yazanın, yazıda kendini gösteren becerisi, beceriksizliği olmalı.
ben de ilgi görmek istiyorum. benim de nickimin üstünde mause gezdiren birileri olsun istiyorum.*
şefkate benim de ihtiyacım var, hayra geçer be hacı valla..
sözlükten kadın düşürme peşinde olan yazarların neden olduğu hadise.

şimdi böyle bir tanım yaptım diye hakkımda entellektüel, karıya-kıza doymuş yazar imajı oluşmasın başkan ortam ve şartlar müsait olursa sevgi de gösteririz, ilgi de gösteririz.
popülasyonda erkek yoğunluğunun fazla olduğu her ortamda gerçekşebilen durumdur.

sadece sözlüğe mal etmemek lazım.
(#10111076) bu yazıyı yazanın yazısında dediğine göre sahiplendiği özellik.
sırf kadın diye insan olduğu unutulan yazarlar.

hay götlerine koyayım unutturan yazarların. sokakta yürüyen kadınlara, insan gözüyle bakamayan burada da kendisini gösterir.
çüklerinin peşine düşmüş erkeklerin, gözlerine girmesindendir. *

+ay bu girinizi çok beğendim
- teşekkür ederim
+ sözlük kasmıyor mu sizce de
- yo
+ dffgkj@hotmail.com kasarsa hani diye
- bsg hakikaten lan. biii siktirinnn gidinnn artıkkkk. müsveddeler sizi.
bu ilgiden rahatsız oluyorsa normaldir. ne yazdığına nasıl yazdığına bakmadan " aman ne güzel yazmışsın ooooww helal sana" diye muhabbet kurmaya çalışan basit fikirlerden kim mutluluk duyar ki.
sırf kadın diye ilgi göstermek kadar aşağılıktır, o ilgiden hoşlanmak...
(bkz: bunu bir düşün)
çok şey bilseler, kültür abideleri dahi olsalar, bir kere kadın oldukları için burda sırf kadın oldukları için artı oy ya da güzel sözler söylendiği iddia edilir. o yüzden hiçbir şey yazmamak en iyisi bu kadınlara/kızlara.
bu kadınlar var ya bu kadınlar. allah onları bildiği gibi yapsın. yapmış zaten bütün erkeklerin peşinden koştuğu bir uzuv vermiş. ilgi görseler ona bağlanır olmuş. başarılarını gölgeleyen o uzuvdan bıkmışlar, daha doğrusu bıktırılmışlar. öyle zamanlar olmuş ki sevgiye, saygıya inanmaz olmuşlar. insan olduklarını unutturmuşlar, kadın olmakla suçlanır olmuşlar.