bugün

baygınlık geçirme nedenidir.
zort şartlarda ev işleri gören, evlenilesi kızın yaptığıdır.

filiz ?
kliması olmayan terzilere acımayı çağrıştırandır.
soğukta kar küremekten iyidir.
cehennem için yapılan ön hazırlık.
eğer dar bir zamanda evden çıkmadan önce yapacaksanız öncesinde duş almak yapılacak en kötü stratejik hatadır.zira ütü bittikten sonra yeniden duş almaya mecbur kalırsınız.
buhran geçirmeye sebep olur. don atlet kalır vantilatörü açar bir de öyle denersiniz ama fayda etmez.
cehennem azabından farksızdır.
sapır sapır terlemektir.
bazilarinin meslegidir.
Terlemektir. Birde çok sıcaksa hava daha da kötü olur.
canım anneme bir kere daha aşık olmamı sağlayan olaydır.

bırak, yapma, etme desem de o yine de gülümseyerek yapar. canım benim.
ahmakliktir.

aksam serinliginde balkonu tercih etmemis kadin isidir, tabi yumurta agza gelince. en olmadi klima ac bacim.
Annedir o annedir.

Ha bi de kuru temizlemeci olabilir neden olmasin işi sonuçta?!
Akıl işi değildir. Evet.
sauna etkisi yaratır.
işkence yöntemidir.

kişinin ütü yaptıktan sonra -bir de ütüyü prize taktığını unutup, ısınan metale elini bastıysa (mesela ben gibi)- ruh sağlığı için en yakın buzdolabına girmesi gerekir.
süreç boyunca ütünün yakınında bulunan kişilerin "yangın vaaar" diye bağırması normaldir. böylesi bir durumda lütfen bağıran kişinin sırtından aşağı buz küpleri atınız.

edit: belki paramız yok tengir? neden yüzümüze vuruyorsun?
ütü başında çok fazla su kaybettiğim için ağlayamıyorum.
insanı bir süre sonra girdiği kabın şeklini alacak hale sokabilir. Fakat yaz kış fark etmeksizin genelde kıyafetlerini giyinikken üstünde ütüleyen biri olarak burayı çok da ağlama duvarına çeviremiyorum sorry aşdlgldls.
ölmekten beter bir şey bu. allahtan klimanın altında ütülüyorum da mesele olmuyor.