bugün

başlığı bile karın acıktırtır. yapmayın gece gece kardeşim şunu.

edit: hatta gündüzleri de yapmayın lan. menemen yapamıyorum ben. çok üzülüyorum.

edit2: ayrıca bu başlığı her gördüğümde yaramın deşilmesindense x e basıp kaldırıyorum.***
(bkz: gece açılan yemek başlıkları)
annemle aram bozuk 4 gündür pastaneden aldığım tuzlu kuru pasta, bimden aldığım light kola birkaç browniyle ve tutkuyla hayatımı devam ettiriyorum. evde yemek yemiyorum anasını satıyım. dün fırında patatesli tavuk yaptı içim gitti ama yemedim, yemeyeceğim. ama şu anda çok açım. yarın ne yapacağım bilmiyorum. çok açım lan uyuyamıyorum.

tanım: şu anda burnumda buram buram kokan ekmektir, ohh mis gibiymiş hakkaten.*
(bkz: oldu mu simdi bu yaptigin) cay da olmali tabi. bu bildigin kahvalti oldu. hadi uyuyalim da cabucak sabah olsun. *
menemen nasıl yapılır hocam? Tarif edinki başlıkla yapmış olduǧunuz bu işkenceyi durduralım.

Birtarafının şişme teorisine inanlardanım * bunu engelleyebiliriz.
gece gece iştah açan başlıktır.
(bkz: olsa da yesek)
mutluluktur kimi zaman.
ya bi ara istanbulda bi halk ekmeği satılıyodu hala tadı damağımda dolgun bi ekmekti o ekmeğide yapmıyolar artık. hey gidi hey menemen olsa ne domateste aynı yumurta da aynı ama o ekmek yok işte. yıl olarakta 1995 1999 arası bi yıllardaydı.
öğrenci evinde doğranmış 1 tane domatesin üzerine kırılan 5 yumurta ile yapılan çakma menemeni gazete serilmek suretiyle oluşturulmuş sofraya koyunca somun ekmeğin en güzel tarafıyla banıp yemekle eşdeğerdir. *
(bkz: melemen mi menenmen mi)
- kırk kuruştur.
+ ney?
- ekmek, sıcacık menemene banılmış taze halk ekmeği.
+ hee...
sol framede cinsel başlıklara o kadar alışmışım ki, sıcacık menemene'yi "sıcacık memene" olarak okumama sebep olmuş bir başlıktır.*
en az sobada kızartılmış ve üzerine önce margarin sonra da beyaz peynir sürülmüş halk ekmeğinin çay ile ahengi kadar ahenklidir.