bugün

aslında üzerine atlayacaktır utanmasa. herseyden öte abazalıktanda kaynaklanan bir durumdur.
sevgilisi olmayanların ısrarla kıskandığı tiplerdir.

sen de bul sen de öp. bırakın millet nasıl rahat ediyorsa öyle yapsın. sonra huzursuzluk çıkarıp sağa sola saldırıyorlar..
sözcüğün yanlış yerde kullanılmasından kaynaklanan anlatım bozukluğuna örnektir.
doğrusu sevgililerini sürekli öpen yılışık tipler olmalıdır.
(bkz: sözlük ben össden çıktım)
sevgilisinin ağzının içinden çıkmaz bu erkek. öyle yavşak bişeydir. kız bişey söylesede koşsam yapsam diye öyle dolanır ortalarda.
(bkz: azından mı öpmüş)
genelde hop aile var diye paylanabilitesi olan tiplerdir. bu tiplerin büyük bir çoğunluğa itici geldiği, antipatik oldukları gerçektir. kimse yokken nabarsan yap kardeşim.
aynı zamanda istikal caddesi vb. nirengi noktalarında daima sevgililerini bir sahiplenici, kuşatıcı edasıyla mengene misali sarıp sarmalayan bir güruh da söz konusudur. ki bunları anlayabilmek, anlamaya çalışmak, sürekli sevgililerini öpen yılışık tipleri anlamaya çalışmak kadar eziyet vericidir.
(bkz: yılışık olsun bizim olsun) *
olanın, olmayanın mınagoyyum, proplem değil de, var öyle tipler nispet yaparlar kendilerince bide. giricen kıspetlerinden içeri vericen nispeti vericen nispeti, bu yavışaklara.
Hiç sevmem böyle yılışık yılışık. Biraz delikanlı olsun. Erkek dediğin adam gibi olcak öyle bıdı bıdı gelen, naber canım cicim yapıp, yımış yımış öpenden hayır falan da gelmez.
bazıları vardır sapıktır bazıları da gerçek aşık.. kız kısmısının bunu iyi ayırt etmesi gerekir. *
(bkz: dayak nedir nasıl atılır)
hırrrr
Sevgililerine dokunmaktan hoşlanırlar. Sevgi en çok dokunma duygusuna hitap eder. Ha bunu anlayabilen var anlayamayan var.

Biz bu anlamayanlara angut diyoruz. Bir kuş çeşididir angut. Kuş beyinlileri iyi tanımlar.

Diyen olursaki ben bu işlere gıcığım yapanlara dalmak istiyorum. Öyle atıp tutmak olmaz. Biz buna klavye delikanlılığı deriz. Böyle tipleri de adam ederiz.
öpme eylemi kulak memesine kadar geldiyse coşar bunlar, oradan boyun kısmına iner, oradan daha da aşağılara, göğüslerden göbeğe doğru inerken de arkadan tokadı yerler. lakin umumi ortamda sevişmek iyi bir hareket değildir.
bunların bir de ellerini hiç ayırmadan otobüse metroya binebilme kapasitesine sahip olan , milletin inişine binişine mani olan tipleri var ki, tam dayaklık.
başkalarını öpeceklerine, sevgililerini öpen tipler. sadece sevgililerini öpecek kadar şeker ve düzgün insanlardır.

(bkz: aa bu benim lan)
hayatı boyunca ilk veya en fazla 3. sevgilisidir durmadan öptüğü kişi. yılların açlığını gideriyordur belki, belki yapısı öyledir*.
milletin gözünün içine baka baka baak sevgilim var hemde öpüyorum cukk cukk sonra yine cukk cukk yapıp üstüne ateş açılası tiplerdir.
ulu orta gördüğü her yerde öpmesi sorun. edep diye bir şey var ki kişiliğin oluşmasında temeli oluşturur.
edepsizdir.
Sevgilisini kaçıranmı var diye merak edilir bazen.eğer çevresinde sevgilisinden yeni ayrılmış insanlar da varsa eleştiriler dozunu kaçırabilir tabi.
çok pis kıskandığım yılışık tiplerdir. ulan bari yapıyonuz yanımızda yapmayın di mi ama. bari göz hakkı di... ya neyse.
meriç. meriçler. meriçlerimiz.
onlar sevgili değildir fuck bady'sidir o kız.
güncel Önemli Başlıklar