bugün

En nefret ettiğim insan tipidir. Benden uzak allaha yakın olsunlar ki olurlar mı bilmem. Hele bu insanlar ergenlik çağındaysa arkanıza bakmadan kaçınız. Kendi paraları bile değildir anlattıkları. Yazık.
parayla statü sağlamaya çalışan ezik sürüsü.
bu tür şeyleri neden anlattığını anlayamadığım ve asla anlayamacağım insanımsı kişidir. thegodmother adlı yazarın söylediği gibi kendi kazanmadığını anlatması acıdır. sanırım hiç düzelmeyeceklerdir. yedisinde neyse yetmişinde de aynıdır hesabı.
benim tanıdığım insan modelidir.

+vay dayıoğlu naber?
-nolsun ya uğraşıyoz işte.senden naber?
+geçenlerde bi arsa aldım, mütahit geldi 4 daire karşılığı bana ver dedi.2010 model araba aldım tüp taktırdım,tatile çıkıcaz bilmem ne.
iç ses; la sanki sorduk hamuğa goyum
kedinin ulaşamadığı ettir. züğürdün ağzını yoran zenginlerdir.
konuştukça sıçan insandır ama haberi yoktur.
bi süre sonra senden borç isteyeceği düşünülerek yanından uzaklaşılması gereken kişidir kendileri.
"şizofreni" kelimesinin ne oldugunu anlamaya başlamanıza yardımcı olan insanlardır.
Aynı ortamda bulunup iki cümlede fazlasını etmeyeceğim ille edeceksem de bozup atacağım insandır.
tarafımdan bir gün harcanacak insan türü.
s*kerim seni de paranı da demek istediğim insandır. banane kardeş senin harcadığın paradan ottan boktan. tamam şu an sakinim. olaya daha nazik ve daha yumuşak bir bakış açısı getiriyorum o zaman :
övünebilceği başka bir şeyi olmayan insandır.
yine mi olmadı ? s*kerim hayatı da parasını da diyerek kendi iç dünyama geri dönüyorum o zaman.
(bkz: dağılın lan isyanım var)
harcayacak parası olmayan insanlardır.