bugün

Can sıkıcı bi durumdur karşındaki kişinin halini hatrını önemsemeyen egoist kişidir, özellikle bire bin katıp anlatıyorsa ben senin derdini seveyim kardeşim denilesi bi durum yaratır.
bir süre sonra umursanmaz.
o kadar anlatıp sonra seninde canını sıkmayayanım diyen tiptir. içimden "hayır yenimi fark ettin lan" derim hep. sanki bizim hiç derdimiz yokmuş gibi bide seninlemi uğraşıcaz.
kuaförde olan insandır.

kuaförler hem saç keser hem dinler.
derdini dinleyenlerin bir b0k oldum sanmalarını sağlayan insandır. gitsin kuyulara bağırsın bu insanların ikiyüzlülüğünden iyidir amk.
Baş ağrısı sebebidir. Derhal postalayın çünkü bir gün siz anlatmak isteyeceksiniz ve sizin yapmadığınızı o yapıp sizi dinlemeyecek.
sevdiğiniz biriyse,sıkılmanıza rağmen saatlerce dinler en sonunda istemsizce siz de dertlenirsiniz.
Dertli olması muhtemeldir.
kendi ayrı bir dert olan insandır.
Bunaltır. Kitap okuması, dua etmesi ve terapiye gitmesi tasviye edilmelidir.
lafını bölmeden dinlersek, bu insanı rahatlatmış oluruz. ama sürekli temcit pilavı gibi olmasıda bayar be abi.
Sorunlarını kendi halledemeyecek kadar aciz insandır. La ilk önce bi düşün işin içinden kendin çıkmaya çalış. Ama yok, illa başımı ağrıtacan. Kanka çok seviyodum bırakıp gitti.. Eee yar..m bana ne diyon, ben napıyım.
Arkadaşlar dertler anlattıkça, paylaştıkça azalmaz, bilakis artar.

Ne olduysa oldu, kapatin şu konuyu.
söz konusu olduğu gibi bir süreklilik var ise bu insan öz hakiki andavaldır..

böyle tiplerden uzak durun..

aynı şeyi 18383993 defa tekrarlayıp farklı sonuç bekleyenlerdir bunlar..

sonunda da hep dert hep keder..

ciddi diyorum esenlikler dileyin ve irtibatı kesin..
Atla gel saban filmi dolmustaki teyze.
Kendisine tavsiyem kendisini sevmesidir. Kendini seversen dertlerini de kendin cozersin. Ayrica cevrene dert degil nese sacar ve daha cok sevilirsin. Daha ne olsun.
Sürekli anlatıyorsa zamanla bütün dertlerin sahibi sen olursun uzak durmak gerekir.
Ne kadar uzak o kadar iyi insanıdır zirâ dert anlatılmaz dertleşilir... Yeri gelir sen anlatırsın derdini, karşılığında dert anlatılan kişi anlatır derdini. Bizler bulduk ki dertsizini bir de dinliyoruz dertlisini.

Karşınızdakinin ne düşündüğünü bilmeden anlatmayın ki derdinizi bunaltmayın derdinizi anlattığınız insanın içini. Zaman gelir hiç ummadığınız bir anda gidiverirler arkalarına bile bakmadan.
Böyle insanları hiç sevemedim. Bir kere karşısındaki insan asla umrunda olmuyor. Bencillikten başka bir şey değil bu. Hayatınızda bir kere gerçekten kötüyken ona gittiğinizde size verdiği tek cevap muhtemelen aman boş ver oluyor. Böyle insanları çok da dinlememek gerekir