bugün

Başta keyif veren ama sohbet uzadıkça sıkan arkadaştır. bilmediğin bir konuda pası sana atıp, bu konu hakkında sen ne düşünüyorsun diyip zor anlar yaşatma ihtimali her zaman mevcuttur. bilmiyorum a.q denmez ki ona! arkadaşlıktaki samimiyet sınırlıdır. izlediği bir diziyi coşkuyla anlatan arkadaşın içtenliği yoktur onda. üds de diyalog sorularında bu tipler başroldür. kuzey korede bilim adamları şunu bulmuş ne diyosun , piramitler hakkında şu açığa çıkmış duydun mu,yeni teleskop aldım şu özellikleri var bi bak istersen gibi bilimden kopmadan sohbet ederler. (bkz: seviyorum sizi)
sürekli felsefi konuşan arkadaştan biraz daha dinlenile bilinir olanıdır.
(bkz: sheldon cooper)
özellikle siyaset bilimi vb. okuyan arkadaşlarda görülen durumdur fazlasıyla makale okumaktan ötürü cümlelere tanımla başlarlar,gs nin son maçından oynanan oyun hakkında ne düşündüğünü sorarsın:

-Gs aslında son zamanlarda oynadığı futbolla biliyorsun ki bizleri pek memnun etmemektedir ,
gerek oynanan oyun gerekse takımın sahadaki dizilişi ve futbolcular arasındaki koordinasyon ne yazık ki bizim beklediğimiz şekilde olmayınca oynanan oyunda biz taraftarlara seyir zevki vermemektedir.

-öfff tamam makale başladı, kendine iyi bak dostum bye.
güncel Önemli Başlıklar