bugün

çaylak olma sebebi(ymiş). yani sevgili moderate, gammazlık yetkisi istiyorum bu olaydan dolayı. futbol müsabakaları oynandığı günlerde aynı başlığa, "gol oldu.", "sarı kart çıktı.", "kral çıplak." "lugano, alex, guiza" yazan adamın ben çaylak olmasını talep edeceğim. etmekle kalmayacağım, bütün sözlüğe afişe edicem bu adamı. "işte çaylaklığı haketen yazar." diye. öle saça böle tarak.
(bkz: pelin batu nun programda uyuyakalması)
(bkz: pelin batu nun canlı yayında uyuması)
zevk meseLesidir. yazarların ilgi alanlarını belirlemekte yardımcı olabilir *
"çaylaklık sebebi" olandır. Adam iki saattir ateist aşağı ateist yukarı beynimizi yedi. Bir müdahale gelmezse olay çıkar.
sözlük bu dur daha ne beklenir ki. aynı konular gündemi belirler. gündem neyse yazar ona göre entry girer.
çaylaklık sebebidir diyen, aklı sıra moderasyona çaktırmadan hedef gösteren dingil insanlar var başka sözlüklerde. burada allaha şükür görmedim bu dingillerden.

neyse, tanımı yapalım. asıl olması gereken olmasa da karakterli insanların işidir. ha farklı farklı konularda entry girmek karaktersizlik midir? haşa, elbette değil. fakat aynı konuda farklı entryler yazan, tanımını adam gibi yapan ve bazıları gibi, kaypak diye tabir edilen lavuk cinsi gibi aynı konulara farklı entryler girmeyen bi yazar neden çaylak ediliyor da senin gibi dingiller çaylak edilmiyor diye soruyorum buradan o başka sözlüklerdeki dingillere. belki okuyorlardır.

adam tutarlı, karakterli ve istikrarlı bi şekilde entrylerini yazıyor, bu başka sözlüklerdeki dingillere ne girip çıkıyor, inanın bilmiyorum.
çaylaklık sebebidir.

buraya entry girerek sürekli aynı konuda entry girmekten kurtulabilirsiniz.
çaylaklık sebebiymiş. bu gece sol frame erikten geçilmezken neden uygulanmadığını merak ettiğim kural.
yalnizca türban basliklarina entry girenler icin iyi olmustur.
hele bir de siyasetse mide bulantısı yaşatır.
hemen niye kötüye yorulduğunu anlamadığım durumdur, belki tek o alanda söz sahibi yetkin görüyordur kendini.
farklı konularda görüş bildiremeyecek sığ bir beyne sahip olmaktır.
hayatını belli bir noktaya odaklı ve uçlarda yaşayan yazarlar tarafından gerçekleştirilmektedir. bunlar ana başlık konuları siyaset, futbol ve hatta belli bir takım, ateistlik, din ve atatürk tür.
normalde çaylaklık sebebi olan durumdur.

hani sürekli olarak "bilmem ne mesajı atan bilmem ne" başlıklarını uplayanlar bu kapsamın dışında galiba.

moderasyonu da yeni uyuttum şimdi uyandırsam ağlarlar.
sözlük formatına göre yasak olmayan eylemdir.
kendisine bir zararı olmadığı sürece başkalarını ilgilendirmez.