bugün

hani çok süperdir o. önceleri - hiç kimse olmadı senin gibi, laflarının sahibidir. her fırsatta sevdiğini dile getirir, 10 numara sevgilidir. bu kızların kişiliğinde vardır. sahip olana kadar koş, olduktan sonra bırak. sonra 'irkek değil misiniz hepiniz bla bla bla'. suç hep er kişisinde olur. çünkü aşık olduğunda doğası gereği saflığı tercih eder erkek. öyle bir dönemdir ki o, erkek teslim olduğunda kız şeytana dönüşür. ipleri eline almıştır, oynatır bizim oğlanı. hiç bir kudret onu kararında vazgeçiremez. süper sevgili bir anda yok olur. 'kıyamam' sözcüğünün yerini 'ben gidiyorum öptm kib by' davranışları alır. erkek elinde bira şişesiyle kendine sorar 'yahu ne oldu anlamadım, sorun kimde şimdi'. o sorunun cevabını ömrü billah bulamaz. düşün düşün düşün. kendini yer durur. içinde patlayan aşkı da cabası. o acıyla yanar kavrulur, döner durur. savrulur gider. toparlaması uzun zaman alır. peki kızımız ne yapar? o göte tekme basmanın dayanılmaz hafifliği ile önündeki maçlara bakar. ama her fırsatta 'erkekler değil misiniz' lafını sıralar. oysa ki, cezayı kesende o dur, şeyatana dönüşende. rahatın battığı kişide o dur. kızların doğasında 'sıkılmak', erkeğin doğsında 'sikilmek' yer alır. savaştan büyük yaralarla ayrılan evlat, diğer ilişkilerinde acımasız, bencil, umursamaz, değer bilmeyen biri olarak karşımıza çıkar. geçirdiği evrimin tek nedeni, bir zamanlar tüm benliğiyle teslim olduğu süper sevgilidir. onun sayesinde acımasız yaratığa dönüşür, her bedende onun acısını yaşar, intikam duygusu ve kuyruk acısıyla başka insanların ömrünü tüketir. evet, sevdiği zaman üzüldüğü için bir daha sevmemeye yemin eder. ama çok sürmez, yine süper sevgili bulur kendine. aynı lafları işitir, teslim olur. sonra şeytanın gazabıyla cezalandırılır. ve tekrar elinde şişeyle başka bedenlerden intikam almaya çalışır. tek nedeni sensin, süper sevgili.

(bkz: nice aşklar yitirdim)
süper sevgilinin über sevgilisine isyanıdır. bi defol git be deme çabasıdır.
süper sevgili eğer süper dişi gibi bir sorunsa güzel haberdir. her süper güzel olmuyor malum.
(bkz: çok acıklı)