bugün

neredeyse yaklaşık 1 ay önce yüzde yüz zam ile 2 tl olmuştur. yeni bir olay değil yani.
Tutmayacağını bilsemde oynadığım şans oyunudur.
Ya tutarsa?
Kolonu zamlanmis.hem de %100. Tamam serbest piyasa da bu kadar da demedik *

Bu haftaki cekilis 18 milyona dogru cikiyor.
7 haftadır devredip 14 milyonu geçen ikramiyeye ulaşmıştır. Bu hafta oynanması lazım..
Yine devretmistir.
18 milyon tl devretmiştir. korkunç bir şey.
Ne para vermiş. Kafayı yedirir. Evet.
baştan aşağı şaibeli bir oyundur. ya böyle bi olay var mı? adam ikramiye veriyor ki halkın parasını dağıtıyor. devasa bi para.

ikramiyi kazanan felan belli değil. sarı çizmeli mehmet ağa, vurdu kaçtı tarzında hırsız mantığı ile biri onca parayı alıp götürüyor. kimdir, necidir, felan bilen yok.

abd'de adam büyük ikramiye kazanan kişiye çekini, basın toplantısı ile veriyor. yok öyle yağma. onca parayı gizli saklı nasıl alıp götürülmesine izin veriyolar, ben anlamadım. böyle bir saçmalık ancak tr'de olur.

yok efendim güvenlikti, gizlilikti vs bırakın bu işleri. götünden korkan oynamasın bu oyunu. 20 milyonu gene şaibeli bi şekilde x birine vermişler. kim nereden bilsin kendi adamınız olmadığını? neden hep belli şehirlerin belli ilçelerine çıkıyor bu oyunlar. değil mi ama?

ayrıca çekilişler tv kanalında yayınlanmıyor. normalde milli piyango tv olarak özel bi kanalı olmalı ve oradan yayınlanmalı çekilişler. illa şarkılı danslı pahalı programlara ve konuklara gerek yok. maksat şaibeyi gidermek. olmadı internet sitenizden yayınlayın. bu nasıl bi iş, çekilişlerin video kaydı yok.

edit: bu arada birde %100 zam yapmışlarki 3-5 kişi nasiplenecekse 1 kişi nasiplensin diye. sizin ben mantığınıza sokayım. her hafta devreden oyuna hangi gerekçe ile böyle fahiş zam yapıldığı sorgulanmalı. keriz çok nasılsa. ulan yapsana kolonu 0,50 kuruş ve 1 kişi 20 milyon kazanacağına 10 kişi 2 milyon kazansın ve daha çok insan nasiplensin eğer amacınız fakirlikle mücadele ise. olayı kumara çevirmenin ne anlamı var?
Muratpaşa Antalya ilçesi'nden başka bir yere çıkmadığı için, inatla daha oynayan ya saftır yada parası çoktur, diye fikir yürütülebilecek, kesin olmamakla beraber akla gelen; devletin hatırlı insanlara rüşvet olarak çıkardığı düşünülen şans oyunudur.
Devlete yakışan ise Yabancı ülkelerde oynanılan güvenilir Loto oyunlarının önünü açmasıdır.
3 hafta devrederek 6.5 milyon lira civarı büyük ikramiyenin bir kişiye çıktığı loto.
bana ise 13.4 lira vurmuştur.
Cüzdanda farklı tarihlerde oynayıp bakmadığım 3 tane tek kolonluk makinadan oynanmış kupon vardı bugün baktım allah için bir tane tutan rakam yok üçünde de ulan arkadaş buna bir ikramiye belirlemeleri lazım bu da kendi içinde bir başarı öyküsü. .
1 aydır devreden loto.
5. haftadır devirli loto.
büyük ikramiye 8 milyon 553 bin liradır.
haftaya 10 milyon lirayı bulacaktır.
çekilişin yapıldığı ve büyük ikramiye nin 1 kişiye çıktığı oyun.
büyük ikramiye tam 10 milyon 987 bin 943 lira 35 kuruş.
çıkan numaralar ve ikramiyeler için görsel
11 milyon çok saçma numaralara çıktı. sanki on numarayı fazla çekip kalanını eklemişler gibi.

http://www.habergzt.com/s...n-sayilar-sasirtti/19820/
--spoiler--

37 38 39 42 43 47

--spoiler--

bu hafta 10 trilyon bu numaralara çıkmıştır.

oldu olacak 47 yerine 40 çıksaydı da tam seri olsaymış. bu ne amk. son yıllarda çok garip numaralar geliyor...
4 tane ardışık numara çıkmış loto.
20-21-22-23-34-42
bu ilginçliğe rağmen büyük ikramiye 1 kişiye çıkmıştır.
bu hafta;

--spoiler--
20-21-22-23-34-42
--spoiler--

sayılarına isabet etmiştir.

geçen hafta ise;

--spoiler--
37 38 39 42 43 47
--spoiler--

bu sayılara isabet etmişti.

ardışık ve rast gele sayıların çıkma ihtimali matematiksel olarak eşit olsa da, şans oyunlarında çoklu ardışık sayı gelme ihtimali nadir bir durumdur. süper loto'da nedense çoklu ardışık sayı sık geliyor. ve üst üste iki hafta geliyor...

yani sıradan bir vatandaşın kıllanması çok normal bu durumdan...
ciddi ciddi her hafta oynayanlar var. arkadaş buna güveniyor musunuz cidden? lan eskiden televizyonlarda canlı yayınla çekilirdi bu sayıların kurası şimdi nasıl çekiyorlar? sayılar bunlar kura çekildi diyorlar bitti. böyle saçma işe para verenler var. evet.
onceden surekli yenimahalleye cikan ikramiyeler hesabi simdi 2 haftadir pesi sira rakamlar cekilmis olan ve pis kokularin artarak gelmeye devam ettigi sans (?) oyunudur. Gecen hafta kadikoy bu hafta uskudar bogazin obur tarafina gelir mi acep. gerci badem biyigimizda yok hizmete katkimizda ama belli mi olur dimi ehehe.

yazik lan bari suna el atmayin amk heryerden goturuyorsunuz zaten millette umudun kirintisi bile olmasin dimi..
dün çekilen çekilişte " 20-21-22-23-34-42 sayıları çıkmıştır. 4 tane ardışık sayı.. gel tesadüf de. geçen hafta da 10 milyonun çıktığı sayılar ardışıktı.
20 Ekim Perşembe Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyeyi kimse bilemezken 3 milyon 61 bin 758 lira 51 kuruş gelecek haftaya devretti.
işte 470. hafta Süper Loto’nun kazandıran numaraları: 05 – 10 – 11 – 25 – 27 – 40
20 Ekim Süper Loto çekilişinde diğer ikramiye dağılımı şu şekilde oldu; 5 bilen 42 kişi 11.946,95 TL, 4 bilen 3.317 kişi 162,90 TL ve 3 bilen 68.571 kişi 13,55 TL TL ikramiye kazandı.
bu hafta kimse 6 bilemeyip büyük ikramiye haftaya devretmiştir.
(4 milyon 857 bin lira)
çıkan numaralar:
07 10 14 28 42 44
5 bilenler; 7.652,20 TL
4 bilenler; 147.85 tl
3 bilenler ise 13 lira 70 kuruş alacak.
yine yeni mahalleye çıktı sandım.

bir şans oyunu. evet.
haftaya gene çankayaya çıkacak olan loto.