bugün

cemaatin aynı anda dışişleri ve içişleri bakanıdır.
israil bağlantılı lobiler ve finans dünyasıyla ilişkilerde önemli rol oynamaktaymış.
istediği partiyi iktidara getirebilecek güce sahipmiş.
buradan süleyman reyize selam ederim.
halka zavallı yakıştırması yapan zavallı. sen kim oluyorsun lan değişik?
sanal bir karakter. ohaa gerçek olmadığını ilk ben mi yazıyorum?
bakmayın takvimlerde 6 şubat 2014 yazdığına bugün aslında 28 şubat 1997. sakın şaşırıp da takvim yapraklarını yada cep telefonlarınızın takvimlerine bakmayın zira aldanırsınız. bu yaşadığımız süreç yani 17 aralık 2013 den bu yana yaşananlar 28 şubatın bir benzeri. iktidarı elinde tutanların devleti yönetmenin vermiş olduğu imkanlarla nefretli gözlerle baktığı bir cemaate insafsızca saldırdığı bir dönem. yasa dışı dinlemelerle oluşturulmuş ses kayıtları, insanların yalan ve iftiralarla etkilenmeye çalışılması, bazı gazetelerde atılan iğrenç manşetler, satılmış köşeler bütün bunlar cemaate karşı olumsuz bir bakış açısı, yanlış bir algı oluşturma çabası ile yapılmakta ve bütün bunlar bana 28 şubatı hatırlatmakta. ortada bir paralellik varsa bile bu 28 şubatla bu günümüzün arasındaki paralelliktir. bu başlıkta ismi yazılı olan şahıstan bahsetmiyeceğim çünkü o bütün bu yapılanların küçük bir maşası, oluşturulmaya çalışılan algının figüranı, büyük resimdeki küçük bir taş misali ismini zikretmenin bile abesle iştigal olduğu biri. sayın başbakan zamanında silah arkadaşlarına yapılan haksızlıkları unutmakla kalmamış bu gün bunların aynısı tekrarlanırken bundan faydalanma peşine düşmüştür. ama sahi başbakan milli görüş gömleğini üzerinden çıkartmıştı değil mi.
ses kasedi çıkmış olan bir şahıs.
http://www.youtube.com/watch?v=LLB9JGF5oLU
Şuan Türkiye'de sokaklardaki eylemler ve Ortadoğu'da yaşananların tamamını madde madde anlatan kıdemli cemaatçi.

http://video.haber7.com/v...klar-onceden-mi-planlandi
Camianın karalamaya, unutturmaya çalıştığı isim. " comootla olokoso yok" . Cemaatin israil-abd ilişkilerini yürüttüğü iddia ediliyor. Telefon konuşmasında ifşa olduğu için cemaat dışı ilan edilmiştir.