bugün

nev'in yine döktürdüğü parçasıdır. diğeri için (bkz: mühürlü kaderim)
http://www.youtube.com/watch?v=fx_TG9wGsHY

klibiyle you Tube'ta 1,000,000 izlenmesi hedeflenmiştir.
an itibariyle dinlediğim ve 1.5 -2 aydır içinde bulunduğum ruh haline en çok uyan şarkı olduğuna karar verdiğim nev şarkısı. * *
süper bir nev klasigi.*
(bkz: ayriliktan sonra dinlenilecek sarkilar)
gitar solo su fena yakan şarkı...
adı gibi hayal kırıklığı olan parçadır. keşke sırf müzik olsaymış da nev o sözleri o yorumla söylemeseymiş.
nev'in güzel yorumladığı bir şarkıdır. **
--spoiler--
Ah bu aşk iflah etmez beni
Onunsa umurunda değil
biliyorum.
Zaman sen diyorlar çaresi
Geç de nasıl geçersen
Geç bildiğin gibi
--spoiler--

--spoiler--
Meğer o vefasız çoktan gitmiş
Gel de anlat kendine
--spoiler--

sabahın bu saatinde bile ağlatan insanı başka dünyalara, geçmişe, acılara sürükleyen şarkı.
sadece gitar solo.
girişi çok güzel olan nev şarkısı. solosu gibi daha iç acıtan sözlere ve nakarata sahip olsaymış dedirtiyor aynı zamanda.
nağmeli gitar solosu, sözleri ve aslında herşeyiyle nev in en güzel şarkısıdır.
nev'in şu aralar kafaya taktığım müthiş şarkısı. sitem doludur kanımca. sevgiliye hafif bir sitem... ama hala vazgeçememe var tabi.
hani birisi daha çok sever ya bizimkisi o misal...
http://www.powerturkmuzikodulleri.com/
2008 powertürk müzik ödüllerinde Nev'e ödül getirecek şarkıdır. Oylamalar sürmektedir. hak ettiği ödülü vermek gerekir. ayrıca en iyi sanatçı web sayfası dalında nev adaydır.
türk müziğindeki en fena sololardan birine sahip şarkı.
herhangi bir programlama nakarat kısmı kesildikten sonra dinlenmesi gereken, nakaratı olmasa çok güzel bir şarkı olabilecek çalışma. bir şarkı daha önce bir nakaratla bu kadar rezil edilmemişti.
gitar sololari olmasaydi bir $eyler eksik olurdu $arkida.
girişindeki elektro gitarla adamı mest eden nadir dinlediğim nev şarkılarından birisi.
nev in şarkılarının çoğunda olduğu gibi içe dönük, insanın kendini sorguladığı, dinlenmeye doyulmaz şarkısı.
bir zamanlar benim için degeri ve önemi fazlaca olan sarkidir. anlamli sözleriyle tamamen bir olayi anlatmaktadir simdi ise sadece begendigim bir sarkidir. nev'in kaliteli muziklerinden biridir.
karmaşık ilişkilerin şarkısı mesela ;
ne başlayabildik doğru dürüst ne de bitirebildikgibi

ama beni mest eden yeri hani biri daha çok severya bizimkisi o misal kısmıdır. Bu şarkıyı anlamlı bulunlar aşk acısı çekmektedir. Allah kolaylık versin o arkadaslara..
eğer sevgiliyle kavga edilmişsse ve saatlerdir sevgili ile konuşulmuyorsa parçanın tam olarak şu kısmı:

"Ah bu aşk iflah etmez beni
Onunsa umurunda değil
Biliyorum.
Zaman sen diyorlar çaresi
Geç de nasıl geçersen
Geç bildiğin gibi

Ah şu gönlüm hiç kimseyi böyle sevmedi
Hiç kimseye böylesine yenilmedi
Ne yapsam ne söylesem de değişmedi
Ama al dedim,vur demedim ki"

insanı alıııııııp alıııııp intihara doğru sürükler.
bende çok öncelerden kalma inanılmaz bir hatırası olan olağanüstü nev şarkısı. gece gece çok çok öncelerini yad etmeme sebep oldu yine!
nev'in benim için çok özel olan parçasi. zamanin da adi batasicayla benim sarkimdi. cuk diye de oturuyor hani,hala buram buram.
ne bir aptalın gölgesiyim ne bir sevda kölesiyim sadece hesapsız bir gönül bahçesiyim.
söz , müzik, klibi mükemmel olan şarkı.
Nevin sanatının doruğu olsa gerek.