bugün

an itibariyle online yazar sayısı 101 iken 7 aralik 2007 ankara depremi başlığının 52 entry almış olmasıyla üç aşağı beş yukarı doğrulanabilecek varsayımdır.

[edit]: bu entrymi kötüleyen arkadaş ya on dakika içerisinde yazarların nüfus kayıtlarını resmi şekilde belgelere dayandırarak açıklar ve bu entrymin yanlış bilgi içerdiğini ıspatlar ya da ben kendisinin seri eksi oy veren bir kimse * olduğunu düşünmeye devam ederim.
yanlış olabilecek önermedir yine bahsi geçen ankara depremi mevzusuna ankaralı olmayan ama ankara dışından haberleri seyreden takip eden yazarlar da şeetmiştir. üç günlük dünya.. aha bu entryleri yazarken ölsek şu sıktığımız cana değer mi be... hepimiz dünyalıyız neticede.. **
efendim çevre illerden de hissedilmiş bir deprem olması tezin mına koymaktadır.
her 2 sehir ismi icerikli basligin birinin ankara icermesinden yola cikilabilecek sonuc.
sözlüğün yarısı olarak katıldığım önerme.
Yalan olandır.
bu kadar ülkücü, sağcı, türkçü yazarın neden burada olduğunu açıklayan durumdur.
(bkz: sözlüğün yarısı bursalıdır arkadaşlar)
(bkz: uludağlıyız uleeeğn)
ankaranın birilerine battığını gösteren tespittir.

biz ankaralılar yalnızız kardeşim, zamanımız bol kafamız görece rahat, boktan bir bürokrasinin içinde yaşıyoruz o yüzden de sözlükteyiz.

ha şu var bu yapmacık ankara sevdası saçmalık onu ben ve benim gibiler de eleştiriyor. lakin ankara ankaradır.

ha bir de madem sözlüğün yarısı ankaralı ben niye izmirlilerle! tanışıyorum.
çankırı - yozgat - çorum denen kasabalardan ankara'ya göçtüklerindendir.
Sözlüğün her yanının güzelliklerle dolu olmasının sebebidir.
içine dahil olduğum güruh, zorunuza mı gitti gardaş? demeyeceğim.
çünkü gardaş diyen taraf, sincan tarafı.

doğu ve batı yakası ayrımı var buralarda.

doğu yakası
- seğmenlere gider, kahve içer, kitabını okur.
batı yakası
- oyun havası oynar, pavyona gider, şahinle sıfır yapar.
Rahatsız mı oldun la bebe?
Angaralı severim.
Şehir değişikliği nedenim ile bu tez'in doğru olduğunu anladım. Ankara ile ilgili araştırmalarımda sözlükten epey destek aldım.