bugün

Aslında pekte umrumda olmayan vasıftır. ben johnny depp olsam, brad pitt olsam, orlando bloom olsam kaçınız beni görecek ki ?
kahretsin yaaa cok yakisikliyim. basa bela arkadas.
(bkz: en yakışıklı yazarı sbag olan sözlük)
Çok zor çok .
Çok kolaydır. Kimse sizi görmez. Havanızı atamazsınız.
(bkz: beni tanıdı siz kaçın)
Kimsenin umurunda olmazsınız çünkü kimse siZi görmez.
aaa benim lan bu. http://i.imgur.com/cXkiWej.jpg

edit: o bandanalı arkadaştan daha uzun saçlarım, belkide dört katı, ve daha seksi bakışlarım var.

edit 2: 4 değil 8 katı olabilir.

edit 3: bazı arkadaşlara batmış galiba, tipsizler çirkinler sizi.
Biri beni mi çağırdı . Hayır yani bilelim sorun varsa
(bkz: ya inanırlarsa)
görsel
şimdi çıkarıcam gençlik resimlerimi... (bkz: hanım koş gençlik resimlerimi getir)
" Benim" buyrun" falan diye işkembeden sallamamaktır öncelikle. Merak eden cıvırlar mesaj falan atmayın bana mazallah aklınızı alırım, öyle böyle değil yani.
nickaltıma girilip fotolarıma bakılıp karar verilebilecek olay. bence benim. varsa daha iddaalısı atsın fotosunu kapışalım.
Kimmiş la o.
bir hetero erkek olarak merak ettiğim. kimmiş acaba?

ben değilimdir orası kesin de Esra Erol gibi olacak hep buralar.
bunalıp yazarlığı bırakmaya sebebiyet verir. yedinci nesil olmak beni dilhun ediyor.
Çok zordur. Aman deyim kıyısından köşesinden yakışıklıysanız dikkat edin. Yerler sizi yerler.
Ev, arsa ile taclandirilacak mevzu. Erkek guzellik yarismasi yapildi da biz mi gormedik?
sarışın olup çimen yeşili gözlere sahip olmaktan korktuğum durumdur, ukalalığımdır, boşverin.
zor olsa gerek. tabi biz kimiz ki amk.
En güzel kızı olmadıktan sonra bir anlamı olmayan mevzudur. Zira yakışıklı da olsan pipinin olması hayata 1-0 yenik başlamak demektir.

Ne demişler?

Dünya kadar malın olacağına, fındık kadar töbeee...!
Zordur.

Fotoğrafımı koyduktan sonra gelen eksileri gördükten sonra iyice anladığımdır.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
Evet gerçekten zordur ve kendimi ifşa etmeyerek, rahat rahat yazabilmekteyim.