bugün

Bugün itibariyle tavan yapmış durumdur.Beyin bedava olsa da bu arkadaşlara düşmemiştir.ekşi sözlük klonuyuz,bari inci sözlük kopyası olmayalım.
(bkz: yeni mi gelmişler)
(bkz: #9190572) bu entryi girdikten sonra bana gelen özel mesajlardan anladığım durumdur.

ismini burda reklam yapmak istemediğim bi kaç yazar benimle tanışmaya çalıştı. adamlar resmen bunun gerçek olduğuna inandılar ya. nedir bu çobanlık nedir bu abazanlık.

bazılarınız diyor ki ulusözlük ekşi sözlükten daha kalitelidir efendim.
kimiside ulusözlük ekşiden sonra en iyi sözlüktür.

bilmiyorum nedir ne değildir. ama bildiğim bişey var ki bu entryden sonra benimle tanışmaya çalışan yazarların çıkması.

sonra bana gelip demeyin ekşiye neden arkadan bakıyoruz. aman aycan biz neden ekşiden kaliteli olamıyoruz.
oluyoruz efendim biz ekşiden daha kaliteli olabiliriz tabiki ekşiden daha kaliteli olabiliriz.

ama bu çobanlar ne olacak? bu entrye bile "kız kaldırıcam lan sevişiyomuş lan" düşüncesiyle atlayıp özel mesaj atanlar ne olacak üstad.

yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim. sözlüğümüzün kalitesi, yazarlarımızın kalitesi kesinlikle bu değildir. olmamalıdır.
tarifi;

önce sözlüğü oyuyorsun, sonra da içine abazanları dolduruyorsun. kısık ateşte 15 dakika pişirdikten sonra servis edebilirsin. afiyet olsun.

büdüt: lan eksiciler! bi de ağzınıza mı vereydim, daha ne istiyorsunuz?

hudut: valla başlığın orijinal hali "sözlüğün abazan dolması" idi. tarifi onçün verdik. yeni haline ise yorumum şudur:

sonuçta herkesin bi popisi vardır.

evet.
hayır sözlüğün kalitesi bana mı kalmış ben kimim ki. ben bir hiçim bu sözlükte tamam. ama sizin yaptığınızda saygısızlıktır bi yerde. ha o açıdan bakarsak sözlüğün kalitesi beni mi gerdi? aman banane.

(bkz: ciddi birşeyden bahsediyoruz)
(bkz: sözlüğün kalitesi söz konusu)
(bkz: çok mu komiksiniz)
sözlüğün daha küçük olduğunu gösterir. abaza otobüs olduğu zaman büyümüş olacak.
hüseyin kaya saldırısı da olabilir dikkat !

(bkz: filiz sevişelim mi)
"eheheh, grup seks yapıyoruz" nidalarıyla eğlenen gençlerin yanı sıra, bu tür yazarlar var evet. ama sözlük onlarla mı doludur, bilemem.
sol frame'den anlaşılacağı üzere doğru tespittir. sadece cinsellik olmaktan çıktı artık, yazarlar hayal gücünü kullanıyo.
bir insanın hasta olması nasıl ki mikro organizmaların vücutta çoğalmasıdır, öyle ki bir sözlüğün hasta olması da abazaların sözlüğü istila etmesidir.
(bkz: entry girerken soluk soluğa kalmak)
(bkz: mastürbasyon başlığını okuyup azan insan modeli)
şu anda gerçekleşen durum.
bugünün geleceğini biliyordum (bkz: beni tanıdılar siz kaçın).
Çaylak yazar olarak hiç üzerime alınmadığımdır.