bugün

sözlüğün playboyu ya da kaşarı olmuştur.
sözlük amaçlı kullananlardan değillerdir.
muhabbeti ilerletip:
-burası kastı msn'e geçelim.
demesi muhtemel topluluktur.
özel mesaj kutuları ile ilgili başlık açan yazarlardır.
sözlüğü kız düşürmek için kullananların olta başlıklardan yakaladığı ve kız olduğunu farkettiği bir yazara mesaj atmasıyla başlar her şey.

--spoiler--
-slm nbr .d
+ne?
-tnslımmı?
+git başımdan be.
--spoiler--

sonrasında mağdur oğlan başlıklar açar;
(bkz: türk kızları çok rerörö)
(bkz: kezban kezban rerörö)

bir diğer çeşidi ise olayın tam tersidir. erkek yazar kız peşinde değildir, ama şansına tiki kızın tekinin dikkatini çeker.
genelde gerçekçi eleştiriler yaparken, yani anlamak için belli bir zeka seviyesi gerektiren yazılar yazdıktan sonra dikktarlerini çeker bahtsız dostlarımız, bu tip kızların...
entry:(özetle) her konuda utangaç tavırlara giren türk kızı, söz konusu şey biskolata erkeği olunca "yalarım, yutarım, oyş" vb. yorumlar yazıyor. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

--spoiler--
-ksknma be .s.s
+anlamadım?
-sz onlar gbi olmsnz dye ksnıyosn .s.s
+sanırım bayansınız, o entryde düşüncelerimi belirttim, neden ilk bir kaç cümleye göre yorum yapıyorsunuz ki?
-uff snne be slk .s.s
--spoiler--

velhasıl, dostluklar başlatma yetisine sahip olan mesaj butonu bu ve bunun gibi olaylara da tanık oluyor efendim.
(bkz: why not)
en doğrusunu yapan yazar grubudur.
akıllı insanlardır. benim de artık yapacağım şeydir, fakat öyle birşey ki beklememe rağmen hala çaylaklığım kalkmadı ve bu yüzden mesaj atmam engelleniyor. hak degil bu adalet hiç degil. sırf doldurmak için yazıyorum amk.