bugün

- hakkınızı helal edin. bırakıyorum ben sözlüğü.
- ...
- görüşürüz...
- ...
- hakkınızı helal edin.
- ...
- ibneler. ühü. insan bi gitme taşşağını yiyim gitme der, ne göt adamlarmışsınız lan siz. ühü.

acıyorum. yahu bir insan neden sözlüğü bırakır ki? yani bıraksa bile "de hade siktir git" yani. neden sözlüğe yazıp "bakın bırakıyorum ben sözlüğü" deme ihtiyacı hisseder? ilgi çekme çabası değil midir bu? hadi yazdın, altına bir şeyler yazılması lazım. yani kimse seni siklemiyor ve sen kendi başına bırakıyorsun sözlüğü. ne lan bu?

bizim oğlanın sıçmadan, karnı acıkmadan ağlamasına benzetiyorum ben bunu. tamamen ilgi çekme amaçlı yaaani. hayır, bence sözlüğe 4 yaşından küçükler alınmamalı. sözlükte yazan adamın biraz egosu, biraz zekası olsun bi zahmet. bu tarz ilgi çekme numaraları komik oluyor. aha biri daha bıraktı sözlüğü, aha. kimse nickaltı girmeyince göt oldu.
(bkz: ah ulan moderatör olmayacaktı)
kavgada kimse tutmuyorken "tutmayın lan beni" diyen kişi olmanın amcaoğlu.
(bkz: siklenmekten mutlu olmak)
Siklenmek nedir amugaa goyum?
(bkz: hickimseniniplemediğiipne)
Adnan Şenses'in 'sahneleri bıraktım' dedikten sonra 4 kez konser vermesiyle eş değerdir.
kanındaki adrenalin azalıp öfkesi dinince, mantığı yavaş yavaş devreye girmeye başlar. niye yalan söylesin! özlemiştir de yazmayı. üstelik, alışkanlığı da bir başka etmen. nihayetinde, kıçına baka baka geri döner. önce aralıklı birkaç entry ve sonrasında tam yol ileri.
başlığı yanlışlıkla "sözlüğü bırakınca kimsenin sikmediği yazar olmak" diye okuyunca umutlanıp geldiğim konu şeysi.
oynamayın lan kandil kandil adamla!