bugün

Bir çağrıdır.
Benim engin bilgilerim siz elite uludağlılarla vikisözlüğü bile beceririz beyler el ele ulusözlüğe.
bir haykırıştır.
Neresini bilgiye boğacaksin dünya kadar alçakça baslik konulmuş hep cinsel basliklar irkci bir şey bilmeyen insanlar var. Bilgiye boğacakmis basliklari gördün mu bilgiyle ilgili bir tane bile yok hepsi ise yaramaz ve sacma basliklar.
zürafalar doğarken 3 metreden kafa üstü düşerler.

can simidi isteyen?
(bkz: bilgi havuzunda seks keyfi)
sözlüğe matbaa getirelim.
mükemmel bir istek. momentum hep korunur dostlar. am ile yarrak çarpışır ama momentum saved. çünkü ööle.
Bunu yapalım.
katıldığım ve yeniden gündeme getirdiğim istek. onu bilgiye boğalım ve lanet olası bilgisizlik buradan hep uzak dursun.
benden gelsin bir tane; zambia'da yaşayan guetabayo yerlilerinin vücutlarında iki tane böbrek bulunur.
ilk önce abazaları temizlemekle başlayalım işe. Bide yobaz takımı var ama abazaları temizleyince otomatik olarak onlarda temizlenmiş olacak.
yazarlara yaptığım öneri.
hoş ama hayata geçirilmesi gayet zor bir öneri.
bunca troll varken imkansız dediğim öneri.

adam sanat güneşi zeki mürene afedersiniz bok sanatçı aleyna tilkiye! müthiş yenetek efsane sanatçı bile diyebilirken;

inançlara saygısı olmayan ve ayrıca daha diyaletik nedir anlamayan adama nasıl bilgi içerikli entry girip anlatacaksın ki?

adam daha tez+antitez=sentez nedir bilmiyor.
adam daha sanattan anlamıyor.
insanlara saygısı yok.

buna bilgi versen ne vermesen ne?
Kalsın böyle iyi. Bilgiye ulaşmak artık çok yönlü ve kolay.
Buradaki tiplere nerede nasıl ulaşacaksın.
okuduğunu anlamayan, ironiden hele hiç anlamayan bir topluluğu nasıl bilgiye boğacağız pardon ?

adamlar trollükte en üst level olmuş ak partiyi öven entry bile girsem çomar basıyor eksiyi.
okuma yok sığırda kime ne bilgisi aktaracaksın.