bugün

efendim malumunuz uzunca bir süredir ülkemiz rezil rüsva bir durum içerisinde. sabah işe geldiğimizde çayımızı kahvemizi içerken öyle bir gündem yaparız ne bileyim bi kritik yaparız ordan burdan konuşuruz.

neyse arkadaşım işe geliyor şurda şu olmuş burda bu olmuş diyor bende, ha evet doğru bende sabah okudum diyorum sözlükten falan böyle konuşuyoruz. bana sözlük sözlük diyorsun ne sözlüğü felan dedi ekşidemisin dedi yok dedim uludağ sözlükteyim dedim. gündem, siyaset vb.. konular hakkında bir sürü şey yazılıyor güzel bir mekan dedim. gel sende bi bak istersen dedim.

neyse arkadaş geldi az önce üye olmuş öyle başlıklara bakarken (tam adlarını hatırlamıyorum) ablasının adet kanını içen bilmem ne, ablasının orkidini koklayan, inceleyen bilmem ne gibi cibilliyetsiz ve haysiyetsizce açılmış başlıkları görmüş. aldı telefenu eline yanıma geldi bu mu lan güzel dediğin yer dedi ? bende bi bok sandım amk yerini bu nasıl iş olum dedi sen nasıl duruyon burda dedi ! (anlattım donuz olaylarını felan bilmem neleri ama ne fayda)

sikerim sözlüğünü dedi ve uygulamayı sildi telefonundan. 5 dakika içerisinde üye kaybeden bir sözlüğüz. o yazıları yazıp o başlıkları açan orospu evlatlarına buradan selam olsun. arkadaşıma rezil oldum sizin yüzünüzden orospu çocukları !

o kadar şikayete rağmen hala bu şerefsizlerin yazabiliyor olmaları da ayrıca rezil bir durum zaten. o sebepten moderasyona da selam olsun.
benzer bir durum benim de başıma gelmiştir.
son dönemdeki üzücü olaylarla alakalı konulardan arkadaşlarıma bir şey okutuyordum sözlükten. o sırada bir bildirim geldi ve ben de tıklayıverdim. tıklamakla kalmadım açtım o başlığı. sağ tarafta travesti fotoları, ben fotoyu atanlara çemkirmişim. ekrana bakan 4 kişi, hepsi bi tarafa dağıldı.