bugün

eskiden vardı şimdi yok amk.

kızları sözlükten kaçırdınız ibneler.
ulan yüzüne boşalıyodur ne ya kdkskdks. normal bir fotoya bakıp boşalıyorsanız vay halinize tc erkekleri.
ilgi istiyordur. Bu sözlükte genelde 30 yaş üstü evde kalmış kızlar ile dullar takılıyor. Gerçek hayatta ilgi görmedikleri için kendikerini loser sözlük 31cilerinin önüne atıyorlar.
Valla yolludur
Bu zamanda bu kadar abazan varken cesaret ister ağa..
kim, nerede, ne zaman?
Öpülütesi varsa öpülür. Yoksa yazık denir geçilir.
ekmaaanın peşinde olan kızdır..

emekçidir.
Malmısımız amk. Kızlar sizi ne yapsın. Kızlar kızları kıskandırmak için kendilerini gösterme çabası içine girerler. Erkeklerde hemen sanarki bizim için. Sizin sümüklü suratınızı ne yapalm biz. Ayrıca siz niye (bkz: sözlük erkeklerinin fotoğrafları) başlığı altında kendinizi sergiliyorsunuz bize laf atıp.
Harun abi olmadığını kanıtlayan kızdır aynı zamanda.
Sonunda biri hislerime tercüman oldu .tşk.
Buraya normal resmini atan kızlara namus dersi verenlerin umarım kız çocukları olur da her üye olduğu siteye resim atar.

Edit : normal resmini yazmışım iyi okuyun.
Yer mi lan bunu Anadolu çocuğu!
Yürek yemiş kızdır.

Ne bileyim yarın bir gün o fotoğraf neler için kullanılır kimlerin eline geçer hangi sitelerde gezer haberin olmaz.

Riskli her türlü, ne güzel böyle anonim anonim.
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
Kız değildir.
Orospu mudur bilmem ama kesin en az bir kez anal seks yapmıştır diye tahmin ediyorum.
herkesin memesi kimseyi ilgilendirmez.
hafifmeşrep kızdır.
özellikle kısa saçlı kızların atmasını istediğim fotoğraflardır.

özelden de atabilirsiniz kızlar güven oyu için.
Kısa saçlıysa hiç yapmasın dediğimdir, istemsizce görüp salto atarken kalbim turntabledaki plak gibi scracth atıyor.
Cesaretli kızdır.

Şahsen buradaki sapıkların eline malzeme vermem.

Yine de saygı duyuyorum.
ben eglenmek icin atiyordum ya kimsenin pohpohlamasiyla ugrasamam zaten. kaldi ki kimse pohpohlamiyor. ehhe. sozlukte kendime eglence cikartiyordum kisaca.
Eleştirilmeyi hak etmeyen kızdır. Nasıl ve neye benzedikleri belli olmayan erkek ya da kadınlardan daha çok taktiri hak eden insan davranışıdır.
Instagramı yeterli bulamamış olsa gerek, kendisini Allah katına çıkarma, adeta abazaları köle yapma, kendini değerliymiş gibi hissetme isteklerinden dolayı fotoğraf atar. aşağılık kompleksi vardır. acilen tedavi görmelidir.
Ne fotoğrafı olduğuna bağlı bence biraz da. Çektiği güzel manzara fotoğraflarını da atıyor olabilir.