bugün

bilgiye ihtiyacı olan nesle yardımcı olmuş nesildir.
vurduran egosu tavan yapmış nesildir. yazık la bu nesile kendilerini kanıtlamak zorunda kalmışlar.
meta sözlük'ün şu anki neslidir.

yazarları birinci nesildir. tamamı bilgi içeren entry girmektedir.

bilgi dolu başlıklar ile günceli takip eden konular arasında çok temiz bir denge var.

bi uğrayın, sol frameye bakın bakalım.

http://www.metasozluk.com
Tek tük can çekişen bir iki yazarın da aralarında bulunduğu nesildir. Tahminen 2012 yılının sonlarına kadar yaşamışlardır. Çünkü o ara şahsım da ara vermişti. Evet.

Nesli tükenen yazarların dönemi bu.
Çöküş. Boka batış.
cumhurbaşkanı'nın açıklamasına göre zaten yapılması mümkün değildir:
(bkz: türkçe ile felsefe yapamazsınız)
(bkz: türkçeyle bilim ve felsefe yapan darbecidir)
buram buram viral reklam koktu.
sonsuz saygıyı hakettikleri halde, hala bazı orospu çocuklarının çamur atmaya çalıştığı nesildir. ulan sözlüğün anasını bellediniz, formatını siktiniz ve orjinal formatı devam ettirmek isteyen insanlara utanmadan bok atıyorsunuz. sizler kültürsüz, cahil, gelecek adına en ufak bir ışık vermeyen, tek muhabbeti sex ve siyaset olabilen, aciziyetinin hırsını aciz olmayanlardan çıkarmaya çalışan beyinsiz tek hücreliler size sesleniyorum; "bu sözlüğün esas sahibi sözlüklerin kuruluş amacına riayet edip insanlara bilgi vermeye çalışan, yeri geldiğinde gırgırın dibine vuranlardır. sizler dağdan gelip bağdakini kovan kolpalarsınız. sizin gibilere en ufak bir saygı göstereni sikeyim. şimdi siktirin gidin sex ve siyaset başlıkları açıp sözlüğün anasını bellemeye devam edin. acizler!"
Hep justin Bieberin arkadaşı olan grup varya hani liseli dediğimiz teenagers ve ergenler hep onlar yapıyor amk eşşek sıpaları.
sözlüğün ilk 2-3 senesinde boy gösteren, hala uludağ sözlük yaşıyorsa sayelerinde olan nesildir.

sadece tematik kasılmazdı, geyiğin de trollüğün de kalitelisi dönerdi. şahsen ben, ukteleri gezip ilgimi çekenleri araştırıp zevkle doldurduğumu hatırlıyorum..

her ne kadar seviyelerimiz dahilinde bilgilendirici başlıkların çoğu doldurulmuş olsa da, eminim ki hala aynı çizgiyi koruyabilmek mümkündü. o zamanlarda da şu anda rahatsız olduğumuz sözlük profili oluşabilirdi ama hem yazar alımlarını daha ince eleyip sık dokuyan, hem de sözlük formatını harfi harfine olmasa da sıkı sıkıya kontrol eden ve müdahalede bulunan moderatörler vardı, buna müsaade edilmiyordu.

bu yüzden o neslin şu sıralar efsane olarak anılmak zorunda kalmasına, yenilerin de üstüne koyamamasına sebep olanların, sol framei pisliğe çevirenler değil, bunları barındırıp müsamaha gösteren zall ve saz arkadaşları olduğuna inanıyorum.
içinde bulunduğumuz cehalet denizinde sayıca azalsalar da, nesli hiç tükenmeyecek nesildir.
Hiç var olmamış olan nesildir.
1. Nesildir muhtemelen.
güncel Önemli Başlıklar