bugün

sözlükçü hatunlarla ilgili bilinmesi gerekli en önemli gerçeklerden biridir.

evet, bazılarını tenzih ediyorum ama çoğunu değil. kısır günlerinden, altın günlerine koşan bu sözlükçü, ev kezbanı hatunların tamamına yakını koca meraklısı. sözlük geçmişim ve deneyimim bana bunu gösterdi.

gelip burada, erkekleri abazan olarak göstermeye çalıştıklarına, onları değersiz olarak nitelemeye gayret göstermelerine filan bakmayın. benim gibi kültürlü, nazik, yakışıklı, sempatik, entelektüel bir istanbul beyefendisi bulduklarında nasıl da üstüne atlayıp, mesajlarla tacize kadar gidiyorlar bilemezsiniz.

bilemezsiniz diyorum, çünkü çoğunuz kültürsüz mantarlarsınız. hayata dair hiçbir birikiminiz de yok hamidolar. yar başında açmış çiçek kadar yalnız ve çaresizsiniz. üzgün surat burada.

ayrıca, dandik tek cümlelik giriler yazmaktan ve bakınızlar vermekten başka matah hiçbir becerisi olmayan hatunun sözlükte işi ne? niye vakit kaybetsin ki? aydınız değil mi durumu, ehe.
(bkz: işte o hatunlar)
ispatlanamamış bir teoridir.
sözlükçü beylerin kız düşürme merakından daha gerçekçi olmayan durumdur.
(bkz: sazan avı)
büyük caddelere kafesler koyup içinede bir iki koca koysalar bu insanlarda bu meraklarını giderir hiç değilse,*
erkekleri bayanlarla paylaşmayı öğrenmelisin.
saçma önermelerin sonuna gerçeği kelimesi ekleyip aksi düşüncelere yolu kapattığını düşünen yazarlardan birinin hayal gücünün mahsülüdür .
(bkz: tavşanın suyunun suyu)
(bkz: at gönüllü eşşek)
zaten evli olmaları bu teoriyi çürütür.