bugün

bazı sözlükçü yavşak erkeklerden ileri gelen hadise.

sanırım sözlükçü hatunlara artı oy vererek tatmin olan hemcinslerim var. yoksa, komiklik yapmaktan bihaber, komiklikten anlamaktan fersah fersah uzak olan bu sözlükçü hatun tayfasını ne diye artı oy yağmuruna tutarlar ki? nasıl bir özgüvensizlik ve cibiliyetsizlik gösterisidir bu!

diğer sözlüklerde olduğu gibi, burada da sözlükçü hatunları gereksiz bir pohpohlama var. arkadaş, sizin yüzünüzden benim gibi yakışıklı, nazik, elitist ve uzun boylu adamlar da zan altında kalıyor; böyle güzide tespitleri yapmak durumunda kaldığımız için.

bu arada, karma puanı sikimde değil tabii ama yaptığım kısa araştırma, sözlükçü hatunlara çokça yavşandığını gösterdi. bunun için belirtiyorum bu noktayı. yoksa, benim yazdığım girilerde ne eksik buldunuz da eksi yağmuruna tuttunuz hamidolar diye düşünüyorum her daim. sözlükçü hatun tayfadan en az 1500 kat daha güzel yazdığım ve daha komik olduğum aşikar.

tüm zamanların en iyi sözlük yazarıyız lan sonuçta, ehe.
(bkz: iyi orta gol getirir)
yalandır.
üç gündür manyak eksi yiyorum. hatun matun demiyorlar valla.
nicklerden hatun olduğu anlaşılıyor mu?
eğer böyle yetenekli(!) kardeşlerim varsa helal olsun.
butun bayan arkadaslarımızın yoo, yok oyle bısey, sallama be, nerden bılıyosun, baslık sıcmıs bırı ve nıce ıtırazların karalamaların gelecegı baslıktır.
sözlükçü hatunların itiraz edeceği tespittir.

bütün hatunlar deşifre olacak. helal olsun hacı nasıl bir cinliktir bu. *

hadi bekliyoruz canlarım yok öyle bir şey deyin. *
çok sıkı takip etmedim ama karması 1000 in üzerinde kadın yazar yok sanırım sözlükte. karma kalite ölçüsü değil tabii ama şu anda black eyed witch dışında güzel yazan bir kadın yazar yok zaten sözlükte.

edit: bir iki tane varmış, uyardılar sağolsunlar. ama onlar da kadın olduğunu farkettirmeden yazıyorlar. yani demem o ki kadınım ben kadınım diye bağırmayınca daha iyi oluyor hanım kızlarımız.
örnek olarak forum chat tarzi entry giren kiz.
(bkz: yok olm öyle bişey)
(bkz: kız çocuğu uuser karması)
(bkz: dostum fazla demişsin ama sürünüyoruz)*
erkek yazarların muhabbet kurdukları bayan yazarları deli gibi artılamasından kaynaklı durum olsa gerek. bayan yazarlar kötü yazıyor demiyorum tabi ama hakkettiklerinden fazla karmaları var diye düşünüyorum.