bugün

Daha önce açıldı mı böyle bir başlık bilmiyorum. Muhtemelen açılmıştır ama aramada bulamadım.
Başlığın uzun hali, uludağ sözlükteki ortamı geren bütün troller atılsın kampanyası, olacaktı; malum karakter sınırı.
Sürekli olarak görüyorum, ortamı germeye çalışan, ilgi toplamaya çalışan, önüne gelen herkese sataşan bir grup var. Ya dinciliğin boku çıkarılıyor, ya dinsizliğin, ya ırkçılığın, ya cinsiyetçiliğin...
huzurla yazabileceğimiz günleri görmek istiyoruz. Ayrıca güzel bir yeni yıl hediyesi de olabilir tüm yazarlar için bu durum.
Farklı fikirler elbette olacaktır, olmalıdır. Fakat işin bokunu çıkarıp, trollüğe vurdukları zaman, ortam geriliyor, hakaretler küfürler havada uçuşuyor.
Hadi bu olmadı diyelim, güzel bir engelleme butonuna da razıyım.
Selametle.
trollerden sözlüğün atılmasıyla sonuçlanacak hede.

troll prim yapıyor.
Caylakligi daha yeni bitmis ve caylak olma sebebi bi trollun anasiyla alakali entry girmek olan benim de sonuna kadar destekledigim kampanyadir.

Ulan adam ataturk heykelinin kaldirilmasi diye baslik acmis , yarmistir diye entry girmis , insanlari galeyana getirmis -bu saka degil bunu izmirde soylersen gotune ozgurluk aniti sokarlar- bunlarin hicbiri hata degil , ben adama anani mi yarmis diyince caylak oluyorum.

Ne guzel istanbul bee.

Adam yok vatani evliyalar kurtardi o yuzden 10 kasim da siren calmasin yok uyuyanlar rahatsiz olurmus yok yatalak anasi rahatsiz olurmus diye entry giriyor -entrynin iceriginden troll oldugu belli yoksa gercekten bunu dese yatalak anasina bisey demem- ben de ustune yatalak ananin ilaci bende icine cin kacmis onu cikarip baska bir sey monte edicem bunlar hep evliya ilmi diyince caylak yiyorum.

Yahu birader , sen birilerinin alenen kasinmasina musaade edersen birileri de illa ki kasir , sen birinin her gun bir baskasinin ziline basip kacmasina izin verirsen adam bi gun delirir zile elektrik baglatir herifi zingir zingir titretir , adaletin olmadigi yerde anarsi baslar beyler ya duzgunce trollerin biletini kesin ya da onlara sovenlere ses etmeyin.

Ha sizin derdiniz troller veya kufur degil , ataturk u savunmak sizin icin problem onu fark ettim ama cikaramiyorsunuz agzinizdaki baklayi *