bugün

Düşünceleri hoşunuza gittikten sonra güzel olan durum.
Evet benim zamanında sözlükten bir sevgilim oldu. Çok keyifliydi her şey. Şu açıdan çok olumlu mesela; yazdıklarından yola çıkarak nasıl biri olduğunu belli eder insan. Abazan ise illa bir yerde bunu belli ediyor. Tabi kızlarımız da belli ediyor nasıl olduklarını. O zaman demiştim; bak benim yazdıklarım gerçek şeyler, yaşadıklarım. Seni üzebilir diye ama her şeyiyle süper bir adamdı gerek dışarıda, gerekse yatakta. Uzun sürmüştü ilişkımiz. Güven duygusu çok önemlidir. Öyle hemen kanmayın kimseye kızlar. Ben aylarca konuştum, az çok tanımaya çalıştım. Sözlük, tel, facebook vb. çok yerde konuştum. En sonunda görüşüp duygularımızı dile getirdik. Sonu iyi olmamıştı ama sizin olabilir. Böyle durumları olan varsa, belki çoğunuzun ablası sayılırım. Şaka maka tavsiyem dikkatli olun.
en güzeli de sevgili edindikten sonra sözlük yazarı yapılması.
böyle bir başlığın henüz 3. entry de kalmasıda bu keyfi tadanların sayısının azlığına delalettir.
Keyıflı tarafı pek de yoktur sanılanın aksıne.
Tabı aksıne ınananların sıddetle yasaması tavsıye edılır..!
edinilen sevgiliyle ayrılma durumunda sözlükten soğuttuğu da ayrı bir gerçektir.
sözlükten sevgili olan varmış la dediğim olay. 18 yaşında sarışın, 1.75 boyunda 68 kiloyum, baby face bir yüze sahibim. yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. *