bugün

sözlüğü erkeklere has kılmak isteyen yazar şeysi. evet erkek kardeşlerim var mısınız bir olup bu nadide sözlükteki kızları sol frameden denize dökelim. ben yokum.

edit: tamam çirkinleşmeyin olum şaka yaptık. kız falanda istemem. yüz vermem size gelirler artık yazık size ahaha.

önemli ekleme: olum entry' i okuyun lan. şaka bu şaka. kızlar bunlar sizi harbiden kovacaklar benden söylemesi ahaha.
ahahah kız kız diye ölürken bu öneriyi kimse kabul etmez şeysi.
saçmalama olm sap sapa ne yapıcaz diye cevaplanacak soru. erkek erkeğe kalmak isteyen askere gitsin. onlar bizim bebeklerimiz.

selam kızlar. bu arada cemaat benden 13 milyon dolar çaldı.
süleyman demirel'in kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi siksin sözünü akıllara getirmiştir.

süper, kadınları sözlükten kovar; sözlükte kendi aranızda pandik atmaca oynarsınız amk salakları.
-Sözlukten kızlari kovalım mi

-Istemem babacım isteemem.

-Kizim seni ali'ye vereyim mi

-Istemem babacım istemem.

https://m.youtube.com/watch?v=YGsE1yZqaYI
Afedersiniz ama burasi t.sak kokar. Hepinizi sikeller sonra. Sozluk kizlari candir. Cirkef olsakta. Ohom ohom.
Erkekleri kovalım olur mu? Kızlar olmadan siz bir hiçsiniz. (bkz: lilithden ne beklenir)
sözlük erkeklerinin sadece sap kalmamak adına karşı çıktığı öneri. Kadına yine saygı yok, yazma hakkından bahseden yine yok, yine yok yine yok... Sonra da saygı beklerler. Adi yavşaklar.
"Sonra birbirinizi mikersiniz." entrylerini görüp hayret ettiğim.

Oğlum sözlük kızları burda diye kızları mı şeyediyonuz da olmayınca birbirinizi şeyedeceksiniz.

Resmen terbiyem müsaade etmedi izahına. ne biçim yer aq.
Faşist bir yaklaşımdır. Allahını seven üzerine okan bayülgen fırlatsın denilesi entry.
Siz ilk bi gidin ben sonuna kadar arkanızdayım, geliyorum.