bugün

görsel

Dedikodu time. Swh.
olası bir durumdur. izmir'de olan varsa kahve ısmarlayabilirim. yani şu virüs olayından sonra. en azından söz verebilirim şimdiden.
Özlenendir.
Zamanında yapmışlığım oldu. Keşke yine yapabilsek... Fuck corona.
Blind date gibi mi acaba dediğim hadisedir.
Şu korona bitsin söz (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=yxCUJiEOAzg)

Zall'a yok *
Bursa’dan katılabileceğim eylem. Lakin hayatta eli bir canlının eline değmemiş immatür romalı karşı cins istenmediği gibi poligamiyi savunup tüm şehri nüfusuna almaya çalışan karşı cinslerde istenmemektedir. Elit bir karakter, seviyeli bir sohbet, eğlenceli bir etkileşim ve heyecanlı bir mutlu sonla bitmesi istenen durumdur.
iftardan sonra neden olmasın ...

Kıps kıps ;).
Konum Ankara. Plase dm.
Artık kırk yıl hatrı olan yazardır. Ama starbucks kahvesi falansa kırk dakika da sürebiliyor tabii.*
Tınder mı lan burası?
Bir hanım yazarla yıllar önce kuşadası'nda yaşadığım keyifli vaka.
bugün herkese dabıl dabıl kahve ısmarlayacaktım ama malum ramazan ve oruçluyuz. şansınıza küsün artık.
5 yıl starbucksta çalıştım, kahve deneyimim iyidir, ramazandan sonra, içmek isteyene kahveler benden.
Ulan 1 kahve içtik Kadıköy Starbucks'da sonra bi bakmışız 4 sene geçmiş.

1 kahve diyip geçmeyin yani...
Icilir içilmesine ama içilmeye değecek bir bayan yazar tanımıyorum maalesef.
Sözünden caymazsa bir yazarla plan yaptık bakalım.

Buradan kendisine çabuk gelmesini tavsiye ediyorum.
Güzel bir eylemdir ancak artık mümkün değildir. Zira sözlükten konuştuğum kimse kalmadı.
Kahve değilde güzel bir yemek ısmarlayabilirim. Benimle yemek yemek isteyenler mesaj atabilir.
fal da bakarım .
Öyle bir ihtimalim suan yok. Konuştuğum kimse istanbulda değil.
iyi anlasilirsa gayet olası bir eylem ama kusadasi'li yoktur herhalde burda...
Keşke içebilseydik birer kahve çok isterdim.
Bir kere yaptığım eylemdir. 2.si de olabilir evdeyim yalnız yaşıyorum kendimden bile sıkıldım lan Nişantaşı’nda, Beşiktaş’ta ya da Kadıköy ( Caddebostan ) tarafında içerim başka yerde içmem.
olabilir. hatta bira da olabilir.