bugün

(bkz: sadri yıldız)

bu adamın malum görüntülerdeki hali (ki iki gündür yemeden içmeden kesildim, içim dışıma çıktı gülmekten), sözlüklerdeki çoğunluk tarafından 'troll' olarak adlandırılan kesimi çok andırıyor bence..

sözlüğe giren troll de ilk başta bir şeyler zırvalıyor.. iyi niyetli ya da geri zekalı insanlar tarafından muhatap kabul edilip cevaplar veriliyor kendinise iyi kötü.. sonrasında zaten içini doldurmasının imkansız olduğu kalıp ağır geliyor orman cinimize.. nasıl ki sadri yıldız önce gözleriyle bir ortalığı kolaçan ediyor ve ''alllıııeeeaaaaahhh!!'' diye kendi kendine bir devinim kazanıyor, yerlerde tesbih böceği gibi yuvarlanıyor da ortalamanın üstü bir ilgiye maruz kalıyor; sazan avcısı olduğunu düşünen has be has sazanımız da bir çırpınışla en son hakkını kullanıyor, son kurşununu atıyor.. herkesin elinde olan ama kullanmaktan hicap duyduğu tarz hareketlerle adından bahsettiriyor.. şu anda milyon tane kişi sadri yıldız'ı biliyorsa, sözlükte de bin kişi onun nickini öğreniyor böylece..

sonra da yandaki ciddi profesör rolünü oynayan gammazlar adamımızı kedi gibi dışarı atıyor, ''alın bunu alın..'' diyorlar.. moderatör esra ceyhan da şutluyor sözlükten herifi..

ama yarın bir başka sadri yıldız çıkmayacak mı esra ceyhan show'a? çıkacak.. burada neden çıkmasın.. ben bundan sonra troll mroll demem ama.. direk sadri yıldız'dır bu adamlar gözümde..

moderatörlerden esra ceyhan benzetmem için özür dilerim..
(bkz: sadri yıldız ın boku çıktı)
(bkz: hayır benim)
(bkz: sadri yildiz)

ilgi gorme ihtiyacı hisseden bir adam. yalanlar uydurmus, biraz inandırmıs, cokca inandıramamıs, dikkat cekmeye calısırken rezil olan bir tip. sıkıstıgı anda patlama yapıp allaaah diye bagırması, tanıklarım var demesi... bu sayede televizyona cıkmıs.

bana trollerden cok, sevgi pıtırcıgı yazarları cagrıstırdı.

ilgi gorme ihtiyacı hisseden asosyal bir yazar. kendisine depresif bir goruntu cizmis, biraz inandırmıs, cokca inandıramamıs, dikkat cekmeye calsırken duygu scan tipler. sıkıstıgı anda 'ben boyle yazmayı sevyom tammammaaalar, benim bu sozlukte bir suru tanıdıgım var, herkes beni seviyoo demeler. sozluge ben gidiyorum tripleri atmalar. bu sayede sol framee cıkmıs.
+ haftanin en iyi entry leri hep benim olur efendim $ahitlerim var.
- yazdiginiz her entry arti oylaniyormu$, dogru mu?
+ efendim $imdi.. benim $u ana kadar eksi oylanmi$ entry m yok. birgun uludag'a giderken...
- adamin biri ben birinci nesilim diyomu$...
+ zaaaaaaalllll... zaaaaaaalllll....
(bkz: Bu bir kuş hayır bu bir uçak hayır bu sadri)
(bkz: bunu bunu alın dışarı)