bugün

artık sıkmıştır. havlamalarınızı da, salyalarınızı da geriye çekin de sözlük yer altı seviyesinden yer seviyesine çıksın ayak takımı sürüsü.

bir bölümünüz orta doğu ateisti, bir bölümünüz orta doğu müslümanı. hamur aynı, aynı bokun soyusunuz, boşuna birbirinize saldırmayın.
küsküyü yiyen müslüman kardeşlerini korumaya kalkan kavas beyanı.

az önce ateistlere ağız dolusu küfreden orospu çocukları lafı yiyip de göt üstü oturunca, şimdi dalaşmayın ikimiz de ortadoğudayız ehe ehe diyor.

istemeyen okumasın lan.
dalaş gibi görünse de bir tartışmadır, faydasız görünse de faydalıdır. tabi tartışanlar öfkeli bunları algısı kör olabilir ama sakin insanlar da onları okuyor.

ayrıca ateizm- teizm tartışması insanlık var olduğu günden beri neredeyse var olan bir tartışmadır. insanlar bunlara cevap arıyorlar, saatlerce araştırıyorlar, bunlarla yaşıyorlar.

bunlar önemli şeyler. en azında bakire olmayan kızın artık kime ne kadar vurdurdurduğunu nerden bileceğiz tarzı bir tartışma değil.

saygı duyun.
gerçek hayatta sürekli müslüman küsküsü yediği için sanal alemde nickinin arkasına saklanıp müslümanlara saldırmak dışında bir bok yapmayan orospu çocuğunun çapını aşan, anlayamadığı tespit. amına koduğumun piçi ben ateistlere değil iftiracı, genellemeci ateistlere sövdüm.

ben bu tip fanatik piçler gibi objektifliğe uzak değilim. (#30852198) numaralı entryde müslümanların daha çok tecavüz edebileceğini yazmışım. tabii benim bir müslüman olarak müslümanları eleştirmem bu özeleştiri özürlüsü beyinsiz ayak takımı piçlere fazla geldiği için dürüstlüğü küskü yeme veya geri adım atma olarak adlandırıyorlar.

diğer kuduz köpek de kültürel orta doğululukla, coğrafi orta doğululuğun ayrımını yapamıyor. orta doğu yerine ortadoğu yazacak kadar cahil olduğu halde bana akıl veriyor cahil piç.
nick altı kerhaneye döndüğü için nick altına bile yazmaya değmeyecek piçlerin dar algısına fazla gelen tespit.
Ateistlerin üstünlüğü ile sonuçlanmıştır.
çekirdek çitleyerek izlediğim dalaşmalardır. bence gayet eğlencelidir.
sözlükteki moderatörler tarafından artık sonlandırılması, sınırlandırılması gereken dandik dalaş türü.

bu başlıktaki tartışmada anası sikilince, aldığı ayar anasına kaçınca konuyu saptırıp '' bir israil bir amerika sikiyor'a getirmiş konuyu köpek. her müslüman savaşacak diye bir kural yok, savaşa meraklı değilim müslüman düşmanı orospu dölleri kadar. abd ve israil'in yaptıklarına asalak gibi sevinen, kendi bir bok yapamayan köpek zırlıyor da zırlıyor.

savaşmak filan sikimde değil. böyle geri zekalı, ayak takımı piçlerinin anasını dokuz doğurtmak daha zevkli.
elhamdulillah musluman bir birey olarak ne diger muslumanlar ile ne ateistler ile herhangi bir sorunum olmamasi sebebi ile etkilenmedigim mevzudur. zaten hangi taraftan olursan ol sanane baskalarinin inancindan veya inancsizligindan adam inanmayi secmisse ve bunu kalben ve ruhen yapmissa donduremessin o yoldan. ayni sekilde inanmiyorsada sen ne dersen de donmeyecek belli neyin kavgasi lan bu hala ? Her insan kendisinden mesuldur..
20 gündür buralardaym. pek denk gelmedim. ara ara elektriklenme olsada ciddi bir dalaş olmuyor.