imkansızdır. sözlükte takılan insandan ne hayır gelir?
Arkadastan ote halede cevirilebilir arkadasliga da.
bence olmalı ki asosyallik bitsin. (bkz: sokakta hayat var) yeri geldi huzur evine gitmek için toplandık, yeri geldi zirvelerde şarki söyledik, maçta gol diye bağırdık. adam çok var yeterki sen adam ol.
Olmaz gözüyle bakmadığım durumdur,
olasıdır...
çok mümkündür.

bendenizin üç sözlük kızıyla aynı evde yaşamışlığı vardır.
Aynı evde yasamak mümkunse olabilir.
olasılık dahilindedir. iyi insanlar var burada ve yakın arkadaşlar da var...
yaptığım eylemdir. hem de baya daşşahlı bir arkadaş grubuna dönüşmüştür. deneyin güzel oluyor.
oluru vardır, olmuştur.
Hadi twitterda facebookda filan muhabbet edersin de gercekte buluşmak görüşmek saçmadır.
şu ana kadar yaşamadığım hadisedir. internetten kurulan arkadaşlık sayım oldukça yüksek olmasına karşın kendi hayatını ajanmışçasına saklı tutanlar tasdiklemediğimden uzak duruyorum bu siteden arkadaşlık çıkar mı? bilmiyorum doğrusu.
Eger iki tarafta yeterince guvenmisse neden olmasindir?
Aşka çeviren bile var ne diyosun. Neden olmasın ki.
mallık. gerek yok böyle eylemlere.
gerçek arkdaşla sözlükte de devam etmek olabilir.
(bkz: zeusun eltisi)
olabilecek eylem. güzel olabilir. kafa dengiyseniz süper bir dost elde edebilirsiniz.
ben yaptım oldu.

Sözlükte tanıdığım bir kız ile yaklaşık 3 senedir dostuz, arkadaşız.
başıma gelirse hoş olacağını düşündüğüm eylem. ama an itibariyle yalnızım burda.
Tövbesteysin bu devirde kimseye güven olamazz.
Sen de bunu yedin.
Bunu yaklaşık 3 yıl önce yapmıştım. Çocuk üniversite sınavına hazırlanıyordu o sıralar şimdi 2. Sınıf oldu ama ileri derecedeki yavsak tavırlarından ötürü konusmamaya başladım. Olabilirligi yüksek bir şey yani. Güvenilir iyi temiz bir insansa ki önemli olan insan olması neden olmasın.
sözlükte insan yokki arkadaşlığa çevirelim.
Akşam bana gelsene entry falan gireriz olmaz mı peki.
bi' çay içilebilir bence.
yazar burada hunharca sevişmekten bahsediyor.