bugün

wimbledon 2011 finalinden sonraki yorumlara bakınca, harbiden çok dikkatimi çekti. bayağı bir nadal sevmeyen, federer sempatizanı varmış...* neden sevilmediğini de anlamıyorum zaten nadal'ın. adam genç yaşlarda 2 tane wimbledon kazanmış çok iyi bir tenisçi, açıklamaları falan da gayet mütevazi, kendini beğenmiş gibi tavırları da yok. altı üstü bir final kaybetti, çeyrek finalde elenmedi... nedir yani sizin için nadal'ı antipatik kılan? sürekli araya kaçan donunu oradan çıkarıp, aynı eli yüzüne sürmesi falan mı?... lütfen nadal'cı dostlar! sizde bir el atın şu işe yahu! kendimi yalnız hissediyorum...*
büyük ihtimalle sözlükte çirkin erkeklerin fazla olmasından kaynaklanan durumdur.
olur tabi ki.
backhand ısrarı, alışılmış yani bilinen vuruşlarının çözüm üretmemesine rağmen standart vuruşlarla rakibinden hata beklemesi kısaca bana göre korkakça oynaması şu sıralar nadalın tek başarısızlığı. biraz daha zevk alabilse kesinlikle harika olcak, aslında tenisin 1 numarasıdır kendisi fakat sonun başlangıcında...
(bkz: araya kaçmak)
nadal ın zikinde olmasa gerek.
siklenmediğinizin farkında mısınız?
ben ikisainide severim.ama federer nadaldan daha estetik.nadal ise daha hırslı bir sporcudur.bugün şampiyon olan novakı ben federerin ona bacak arasıyla attığı* sayıyla hatırlıyorum.*
nadal'ın dünyanın en iyi tenisçisi olduğunu gösterir. tamam sakinim, fenerlilerin teorisini baz aldım yanlış anlamayın.
(bkz: bir federer değil)
çok normal hadise. bir çocuğumuz federer' in efsane dönemlerini izlediğimizden, nadal'ın oyunundan pek zevk almıyoruz muhtemelen. onun yanında zaten finallerde bu tür iki umrumda olmayan rakip karşılaştığında her zaman daha tipsiz olanı desteklemişimdir. nadal kazanaydı da yarın gazetede üstsüz resimlerimi çıkaydı yani. anamız, bacımız, sevgilimiz var lan!!!