bugün

ifşa etmiyeceğim ama hiç tanımadığı adama özel mesajında bu, kullanımını mazur göremeyeceğim ;kelime bile demek istemiyorum; hitap şeklini seçen yazarlar olduğu gibi, bu mahlukat harf birleşimini entry lerine sos yaptığını zanneden yazar kardeşlerimizde var ne yazık ki. şiddetle ve esefle karşılayarak akabinde de kınayarak uğurluyorum. geldiğin izbeye uğurlar ola.
edit: aldığım eksilerden anladığım üzere malumunuz tabiri hakeden ve hakkıyla kullanan çok yazarımız varmış maalesef.
godoşluktur. hepimiz aristokrat ailelerden gelen ve lekesiz yetişen bireyleriz çünkü. küfredenin amına koyarız biz. bu kullanımın gereksizliğini, dilin zenginliğinin argodan geldiğini bilmeyen odunlardan duymak da ayrı bir eğlenceli oluyor.

doğru muyum lan?!
kullanıyorum ulan sanande şeklindeki cümlede kullanmaktır.

çok samimi bir ifade olmamakla beraber sadece okunulan entry i takan kişiye hitap eder.

özel mesajla lan kullanmayın çok pis tersten yedirtirim. demedi demeyin lan! (başta demiştim sadece takan kişiye hitap eder)
"lan" candır.
günlük hayattada "lan" kelimesini kullanan biri için en normal durumdur.
kişisel tercihe bağlıdır.

eğer birisi size 'lan' diye hitap ettiyse uyarırsınız... istemediğiniz şekilde kimse size hitap edemez.

yazıya sos olarak kullanılmaz 'lan' sos ne lan?

gençler hala anlayamadığınız bir şey var; burası sözlük ve buranın bir formatı var... eğer format dahilindeyse herkes istediğini yazar... bak benim gözüme birkaç rumuz takılıyor şu an; bomboş başlıklar açıp mal mal yazıyorlar... ama format dahilinde, yazma mı diyecekin? diyemezsin... yapabileceğin maksimum şey, yine format dahilinde ona cevap vermektir ya da aşağılamaktır... ama çoğu zaman onun için bile uğraşmazsınız çünkü her insanın bir kapasitesi var. o kadar yazabiliyorsa, o kadar düşünebiliyorsa eleman ne yapsın?

lan'a geri dönelim... kullanmak istemiyorsan kimse sana zorla lan yazdıramaz ama kullanmak isteyene de bir şey deme hakkınız yok, küfür bile ederim yazımda eğer format dahilindeyse, size mi soracağım lan?
yazıya klasizm katar lan.

böyle bişiy işte. *
yazılan yazıya göre değişir lan.
yazara samimi bir hava katar.