bugün

Kafa kurcalayan ve gece gece uyutmayan sorunsal. Beşiktaşlı yazarlardan destek bekliyorum. Sözlükte yeniyim.
sozlukte kizin ne isi var. yoktur.
(bkz: ben 55 yaşındayım ben öyle bir şey görmedim)
Neden merak edildiği merak edilen sorudur.
(bkz: kız ne arar la sözlükte)
Var da deli hepsi fazla güzel de değiller.
Var var. Ama guzel kiz yok. O sebeple aslinda yok. Ama bunu soran biri icin her turlu giderleri vardir o ayri. O sebeple aslinda var gibi bir sey. Ama onlar da cirkin kiza gosterilen ilgiden dolayi got kalkmasi sendromu sebebiyle sana bakmazlar. O sebeple aslinda yok.
Var gel duş alalım beraber.
efsanelere göre var. ama ben daha çok kezbanlara rastladım.*
Konu hakkında bilgi sahibi yazarlar yazsın sorusudur. Hani kız yoksa oyalamayın beni.
hepimiz kızız.
bıkkınlık veren sorudur.
Sözlükte gerçekten kız varsa sözlük daha da ilgi çekici bir hale gelebilir. Beni bul kız.
yoksa gidecek misin?
eğer gideceksen yok.
varsa bile kendini ortaya atıp kezban ya da yollu lafı yememek için yokmuş gibi davranır. yoksa olmaması mümkün değil.

(bkz: ölü taklidi yapmak)
Var ama size yok. * bulan bulur. Doğru muhabbet açarsan kız da bulursun. Ama fantazilerine malzeme istiyorsan kızlar kaçar sen de ulaşamadığın için hepsi kezban, çirkin dersin. Evet. Olay bundan ibaret.
yoktur.

sozluk erkek mekanidir. ne isi var kizlarin sozlukte. kufurlu filan konusulan bu ortamda kizlarin ne isi var. azicik edepli olun da kizlar da rahatca kullansin sozlugu.
Olabilir de olmayabilir de.
vardır bi kaç tane.
Cevabı: "Sana yok." Olan soru.
(bkz: eser miktarda)
ilaçlık niyetine saklanıyordur bir iki tane köşede.
hiç mi yok dedirtenzo.
son ölçümlerde 3 ppm.
Var kardeşim var yataktada fena değildirler.
Çok sayıda kezbanın olduğu doğru ama arada at gibi çok güzel kızlar çıkar. Yakışıklı olduğum için tabi bana çok yazıyorlar.