bugün

Üst edit: saolsun arkadasin biri mesaz atmış, mogging deyil mobbing olacakmış. Teşekkürler ışıklı dost, teşekkürler.

Akepeli pislikler tarafından gerçekleştirilen mahoş eylemdir nonoslar. ilkten pek umursamadım, çok da fifi ayol diyerek görmezden geldim fekat iş citti boyutlara ulaştı.

Bu nahlet olasıca pislikler biz gayları sözlükten soğutmayı başardı. Tamam her biri güçlü, kuvvetli, vurdukları yerden ses getiren, döşleri kıllı, kumaş pantelon altına kösele ayakkabı giyen erkek gibi erkekler, belki onlar da bizden hoşlanır diye umduk, Vileda sopasindan bikmistik zira lakin olmadı, bu pislikler iyicene yemi azıya alip sozluyu ele geçirdiler.

Bunun neticesinde neredeyse bütün gaylar buraları terk eyledi. Acı ama gerçek eyer bı önlem alınmazsa hiç gay kalmayacak ışıklı sozluyumuzde. Umarım Zal bu hatasından döner ve akepeli pisliklerin hebsine silik atar. Zira dediyim gibi durum ciddi nonoslar. Aha daha bu sabah topun biri sözlüye veda etmedi mi, etti. Korkum hepimizin sonu böyle olacak. Ama tabi Rabbimden umut kesilmez nonoslar, bol bol duva edelim. Sonuçta biz de müslümanız
Tayyib istifa ayol!!!
Homofobi istilası sözlüğü sardı maalesef.
Sözlükte nasil bu kadar çok gay var.
Şahsen çok iyi bir insan gay olsa ve ölse sırf gay diye üzülmem.
ifşa etmeden aranızda ne yapıyorsanız yapın bu sizi ve muhatabınızı bağlar.
Ne içtiyse aynısından istiyorum mk.

Resmen sözlüğü esir aldılar. Yetmedi sol frame başlıkları.

Chpli teyzelerden Nursel konuş ulem.

Milleti nasıl esir aldım diyejssjkssk.

Evet.