bugün

yapmayan bir yazar olarak burada bulunmak gerçekten çok zor bu konuda, ayıptır.
çok yerinde bir baslik açilmis. bu davalari yapanlar tam bir maldir, hep mi gerizekali var burda? o küçücük beyninizle klavyeye yaklasmayin! insanlari zengin-fakir diye yargilamak yaratik davranisidir. simdi iyi güzel yasayip, önünüze gelene bok atiyorsunuz ama ölüm zamani yaklasinca, hepiniz birer sefil gibi can vericeksiniz. hayvanlar sizden daha serefli daha insan!!!
sözlük çok fazla kayde alınması gereken bir oluşum değildir. ben pkk propagandası birisine pezevenk dediğim için 5 gün çaylaklık cezasına düşürüldüm, ama atatürk'e hakaret edenler ceza almadı.

dedim ki kendi kendime demek ki kendimi fazla kasmaya gerek yok; hep siyaset yazdık ne oldu, hep memleket yazdık ne oldu, olan bize oldu. sonra sürekli zengin entyler giren birisini gördüm, baktım adam makara derdinde. merak etmeyin burada çoğu kişinin milyon dolarları yok, olsa sözlükte takılmak yerine göt üstünde fındık kırardık.

bir yazardan hatta sözlükten sürekli ciddi yazarları çıkmayı bekleyemezsiniz. bırakın kim nasıl takılmak istiyorsa öyle takılsın, öyle mutlu olsun. görmek istemezseniz ya entrylerini okumazsınız, ya da eksiler geçerseniz. kimse kimseye o zengin entrye, ya da cinsellik entrysine takılın, yazın demiyor.
(bkz: cahil o abisi boşver)
bahçelievler/ istanbul' da çokça bulunur ayrıca ne yazık insanlar var ya hahaha ama iyi ki varlar yoksa insan kime gülcek dimi...