bugün

Prime time'da max.300-350 online kişi sayısı olan bir sözlükte bile hiç tanımadığınız bir uuserla hangi konuda anlaşamayıp kavga edebilecek raddeye geliyorsunuz anlam veremiyorum size amk. Şunun şurasında 3 günlük dünya gidin açık oylayıp entry girin birbirinizin başlık altlarına kavga falan da etmeyin guzumm.
Dayı bu konuda efsane. Kimseyle kavga etmiyor,polemiğe girmiyor. Kafası kime kızıyorsa kalaylayıp geçiyor.
Dün yine kalayladı,bugün çaylak.
çok ayıp eden yazarlardır. ahlak görgü nedir bilmezler onlar.
daha güzel bir kavga varken milletle kavga etmeyin dostlar.

eğer birkaç sene buralarda kalırsanız, uzun zaman önce yazdıklarınız ve düşündüklerinizi ele alıp, şu an ne düşündüğünüzle kıyasladığınızda farklılık varsa bu çok daha güzel bir kavgadır. eğer kendinizle kavga edebiliyorsanız bu çok daha güzel ve yararlı.
gelişme var demektir.
Soytarıdırlar.

Çıplak krallığın soytarıları..
Gülünüz. zaten istedikleri de bu. ilgi...
Kavga etmemek garip olurdu.
Yazıklar olsun onlara. Sözlüğümüzün huzurunu ve ağzımızın tadını kaçıran yazarlardır. Kin ve nefretini kusarak kendini deşarj ederken biz efendi ve kardeşçe yaşamayı seven şirin sözlük yazarlarının psikolojisini yerle yeksan eden yüzüne tükürsem ondan da anlamayacak derecede iğrenç, tiksinç, utanmaz, bencil insan müsveddeleridir.
olm tibbers tamam kalıplı da keyf kahyası nasıl bilmiyoruzç belki adam da boş değildir. hemen ön yargılı olmayalım.
Genelde çomar ve kemalistler arasında oluyor.
ekran görüntülerini aldım bu yazarların

siber suçlara bildireceğim.

edit: kelime hataları.
kafa şişirirler.
yahu bana faydası dokunacak bir şeyler okumak istiyorum şurada.
bize ne sizin kavganızdan uzattıkça uzatıyorsunuz.
mutlu mesut kimseye sataşmadan yazmak paylaşmak varken kavga niye?
Ne zaman denk gelsem ah be bi ben kapışamadım biriyle diye iç çektiğim yer yer özendiğim yer yer 2 liralık çekirdek açıp hunharca kavgayı izlememe sebep olan yazarlar.
sözlüğü kirletirler. evet.
Nasıl ilgi çekerim çabasında olan acınası yazarların kavgalarıdır.

-Heh şakasına kavga etcez tamam mı? Ordan bana 3-5 nick altı gelse, seni de o arada tanıtmış olsak, tartışmayı hararetlendirsek, inandırıcılık katsak tamamdır. Elhamdülillah bugün de reklamımızı yapmış oluruz.