bugün

bir çok sözlüğün açılmasıyla iyice hızlanmış süreci ifade eden durum.

ot sözlük, bok sözlük, sik sözlük, göt sözlük diye onlarca sözlük açıp, internet loserlarını buralara çekip, reklam gelirleriyle uzun vadeli yatırımlar yapmaya çalışan, zeki olduğunu sanan amma velakin zeki olduğunu sandığı kadar küstah olan; insancıklar türedi.

ulan nedir bu sözlük açma sevdası; bir şey paylaşmak istiyorsan kaç tane sözlük var amına koyayım. bir yenilik getirdikleri de yok; suyunun suyu tipi oluşumlar. inci'yi sevmem, hiç de yazmadım ama inci gibi yenilik de getirmedikten sonra, ekşi, ulu ve itü varken daha hala ne diye sözlük açıp duruyorsunuz lan? sanki bunralarda yazarlık yapmak çok mu zor?

sakın kalite için demeyin. biliyoruz kalite anlayışınızı da. adam gibi yazmazsan, nereye gidersen git aynı kalitesizlikte boğulursun.

lan ne diye laf anlatıyorum bu hamidolara ki? iyice kıraathane gibi oldu internet platformu. gönül eğlemek için gelen, lak lak edip, gırgır ve taşak yapan ırgatlar mekanı.

iyice tiksindim lan, ehe.
ya yok öle bişey, çay ver abime kendine gelsin...
sözlüklerin sayısıyla değil, sözlük içindeki yazarlarla alakalı durumdur. bir yazar diğerine başlık altından cevap verince, inceden kıraathane ortamı doğmaktadır. oysa özel mesaj denen güzide bir kısmımız var. o kullanılsa çok daha faydalı olacaktır ve görüntü kirliliği olmayacaktır.
on numara tespit.

edit: ironiden anlamayan ey sayın casus/moderatör, sana aşina değilim!

--zorunlu tanım--
artan saçma sapan seçim muhabbetleriyle ortaya çıkan gerçek.
--zorunlu tanım--
(bkz: herkese benden çay şakire yok)
(bkz: oxford sözlük vardı da biz mi yazmadık)
kendi sözlüğü ile ilgilenmesi gereken yavşakların başka sözlükleri araştırması ile ortaya çıkan tespittir sana ne derler adama ayrıca kahvehane ile kıraathane arasındaki farkı bir öğren ondan sonra sızlan istersen. *
başlığa cevap niteliğinde giri giren angutları ortaya çıkarması açısından önemli bir tespittir, ehe.