bugün

Sözlüğün hayatın içinden tespitlerin, herkesin anlayabileceği düzeyde yüzeysel bilgi paylaşımı yapılan bi yer olduğunu bilmeden
sırf; ay buralar benim entelektüel seviyeme uygun değil, ay yok anam kimsenin hidrojen tepkimesinden haberi yok,

Demek için sürekli sözlük oluşumlarına burun kıvırması şeysidir.

Buyurun efendim onlarca bilim, sanat, tarih, siyaset forumları var. Her türlü spesifik konuyu oralarda meraklılarınca derin derin tartisabilirsiniz. Her allan günü sizin ağlamanızı mı dinlicez.

Ha yine açın başlıklarınızı sizi tutn mı var.
Sözlükleri karşı cinsle tanışma aracı veya günlük sanan tipten yeğdir.

Ayrıca ne sözlüğü ? Burası sözlük olabilecek en son şey . Olsa olsa uludağ mikroblog denilebilir burasına .
aşırı özürlüdür. burası forum evet ama milleti eleştirme forumu. burda bilim ne arar aq.
bildiğin donanım haberin bi tık üstü burası.
Hakli tiptir.
Bu konularda epey muzdaripim. Zaman zaman yaziyorum; yine de kendimi uyduruk basliklardan, uyduruk seylerden alamiyorum. Orasi kesin. Oyle de olsa burada sanata ve bilime belirli oranda saygi duyulmali ve deger verilmelidir.

Koskoca uzay paradokslari hakkinda bir sayfayi gecmeyen yazilar var, ama nick altina gelince oooo.
Elbette bunda moderasyonun da epey katkisi var. Hem trollere cesaret vererek, hem de olmadik hatalar yaparak. Gecen gun patlakkız diye bir basliga rastladim. Baslikta tek entry var, onda da izmirli kizlara giydirmis. Daha da kotusu basligi nasil gordugum. Kategoriler sekmesinden bilim konu basligini sectim o yonde basliklari ararken. Patlakkiz gibi absurt bir seyin bilim kategorisinde ne isi var sayin modlar?

Buranin kurulmasinin yegane amaci tanimlar barindirmasidir. Elbette tanimlar kisiden kisiye gore degisir. Anonim olmasinin sebebi de bunu saglamak lakin igrenclik seviyesinde basliklar acip trollugunuze seviye katmazsaniz bir sey kaybetmezsiniz degil mi? Ustte de belirttigim gibi bunlara moderasyon goz yumuyor, cok da seapmamak gerek neticede.
sözlük sizin bok çukuruna çevireceğiniz yer de değil. siz gidip bekaret, patlat kız, veya tam bilemeyeceğim bu tarz şeyler girin. ben din düşmanlığı üzerine yazacağım ve sözlüğe bu daha çok şey katıyor evet.
Uludağ ve inci sözlüğü görmemiş tiptir.
inci sözlül başlıkları:
1.Kuzenimle yaşadıklarım
2.oybirinciyim sizden üstünüm
3.Kapıcının kızıyla milli oldum
4.180 den aşağısı erkeğim demesi
5.190 boyum var omuz atsam napardınız
6.konyaya çomar diyenler
7.izmire gavur diyenler
8.feministler
9.antifeministler
Hergün aynı şeyler döner.