bugün

yıllardır ekşide incide uluda itü de yazarım, bütün sözlüklerde çok güzel arkadaşlıklar kurdum bir çok güzel kadınla tanıştım, yüz yüze tanışmadıklarım sağ olsunlar caps attı. ama o kadar sözlük kadını arasında en güzeli bu gece uludan çıktı.

izni olursa capsini paylaşıcam.
(bkz: sözlüğü kullanarak kıza yazmak).
uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende hissiyatı uyandıran olaydır. uludan güzel bir kız çıkmasına insan gerçekten hayret ediyor.
güzellik görecelidir elbette kesin olan tek şey güzel kadın benim değilse,güzel değildir.
(bkz: milleti kekleme amk).
Tabi ki şahsım sözcüğün en güzel kızı. Tabi bunu benden başkası bilemez. zira değil sözlükde bir erkeğe foto yollamak nick altına bile Paylaşmam.
Mümkündür.

Hadi ilk sıra için kıyasıya rekabet varken suya sabuna dokunmadan ikinci güzeli benim diyeyim de egonuz tatmin olsun kezban bacılarım. Hahah
(bkz: sözlük üzerinden yavşamak)
eskiden uludaydı ama şimdi itüde. yalan haber beyler dağılabilirsiniz.
Tahmin ettigim biri var. Oysa sasirmam ama bir kiza yalakalik yapan erkekten hayir gelmez. Kizlar size soyluyorum pohpohlamak ile yalakalik ayri sey. Yalakalik yapan erkek jest bilmez bayağidir. Pohpohlayan baskadir.
mal, bir adet abaza beyanı. bu tür laf ebesi adamların bir kere bile güzel bir kadınla evlendiğini görmedim.