bugün

artık sözlük platformlarının çoğalması ile birlikte düzenlenmesi gereken müsabakadır.
ibne yazar kardeşlerimiz için büyük fırsattır.
Denizli hasan güngör güreş eğitim merkezine bağlı lisanslı eski güreşçiyim. Kıspetimize kuvvet..!
Bu aralar dopingsiz olabilecek tek spor aktivitesidir.
evet uludağ sözlük alır;
bir ekşici nutelladan kocaman vıcık vıcık oynayan göbeğene söz geçiremez. durumu içler acısıdır. atletik değil bi kere. arkadaş bütün gün, bir cümleyi nasıl bin cümlede anlatırım onu düşünceğine çeksene iki barfiks bi şey. kızlara hava atasın. zaten sandalyeden düşmekten de bi ayağı topallıyor zavallının. terliksi hayvan seni. neyse sen mesaj kutunun yeşillenmesini bekleye dur poponun arasına sıkışan sandalyende biz gidiyoruz. inci sözlükten arkadaşlarımızla mümkünse yapmayalım güreş işini.
malum çıplaklık var, siz dur birader napıyorsun diye açıklamaya çalışırken pek hoş görüntüler çıkmayabilir. kendinizi sağlama alın, nick kaçıran dediydi dersiniz sonra.
ulu sözlüğün tuş edeceği müsabakalardır.
yağlı güreş ise benim de olacağım müsabakalardır ama normalse asla katılmam. ata sporumuzdur güreş, en iyi şekilde yapmalı.
inci varsa ben yokum diyeceğim musabakalardır.
zeytin yağı sponsorluğunu yapacağım müsabakadır. akdeniz zeytinlerinden yapılan zeytin yağları ile birinci tabi ki ulusözlük olacaktır.