bugün

karşı komşum rahmetli aysel gürel gibi biri değil de, ''merhaba ben karşı komşunuz merve''de ki gibi bir hatun olsun.

taş olsun taaaaaş.
türkiye çöl olmasın..
kurtlar vadisi pusu denen saçmalık sarsılarak bitsin..
kahvaltımı yatağıma getir *
bir seferinde de, hakkında bu kadar entry girilince öldü sanılmasın..
bir sabah da yorgan ayrı, çarşaf ayrı, ben ayrı yerde uyanmayayım.
benimle alakası olmayan dış mihrak teyzeleri artık '' eh hadi seni de evlendirelim '' teklifi yapmayı bıraksın. ben yoruldum, onlar halen yorulmadı.

yeter ulan.
the edukators filmini dün izleyecem diye attım torrente güzel güzel iniyordu işte akşam yüzde 97.8 de durdu inmiyor artık,5 dakika'da bir bakıyorum artık yok inmiyor he sileyim diyorum kıyamıyorumda şimdi öyle de bir haldeyim insin sözlük artık.
iki gündür delirdiğimden mütevelit girdiğim her entryi eksileyen arkadaşları çevrelerinde ki bilumum hatunlar öpsün, yalasın, ısırsın, versin.
ismail a.k '' yoksa ben zurna mıyım ha ? '' şarkısı ile eurovision'a katılsın. arkasındayızç
teomanın yeni albümü artık çıksın.
dr oetker artık kıdem atlasın. ne bileyim, profesör olsun en azından.
nihat doğan yine '' burası sörbaybırrr beyler burası söybaybırrr '' diye bağırsın. çok çekici buluyorum kendisini böyle, ibneleşiyorum..
-beşiktaş şampiyon olsun istiyorum, hemde çok.

-akp iktidar olmasın istiyorum.

-televizyonlardaki salaklıklar bitsin istiyorum.

-adam gibi zeka dolu ve espritüel reklamlar yapılsın istiyorum.

-serdar ortaç, demet akalın gibi müzik yapanların hepsi piyasadan silinsin istiyorum.

- lan bide, ülkede adam gibi eğitim sistemi olsun istiyorum. *
Telefonum bi zahmet çeksin. Baz istasyonlarını kaldırdılar mağduruz burda.
pazar günü 48 saat olsun. pazartesi de pazar gününe eklensin ve takvimlerden çıksın. tek tatil günü pazar olan bünyeler şenlensin.
bir başlığa entry girildiğinde eğer o entry e benzer bir entry daha önce girilmişse karşımıza bir uyarı çıksın. belki bu entry i daha önce yazan olmuştur ama böyle bir uygulama olmadığından haberimiz olmuyor geri dönüp okumaya kalksak 1000 e yakın entry var. dimi ama
pazartesi günü hiç olmasın. böylelikle salı da gelmez, salı gelmeyince çarşamba, çarşamba gelmeyince perşembe ve cuma günü de gelmez. hiç çalışmamış oluruz. hep yatarız.

- e o zaman ne ya.rak yiyeceğiz ?
istediğin zaman görünmez bir şekilde uçabilmek, çok güzel olurdu.
messi futbolu bıraksın. top onun ayağına gelince kalbim duracak gibi oluyor. dilim götüme gliyor. yok lan öyle değildi o. her neyse..
gökdelenlerden tükürmek istiyorum dünyaya.
onsuz bir uyku istemiyorum...
psikoloji sınavım çok güzel geçsin. en az 80 alayım.
(bkz: sözlük bana zengin ve yakışıklı koca bul allahsız)
500t otobüs şöförleri dünya rally şampiyonasına katılsın. bizi orda daha iyi temsil edeceklerine eminim. altımda bmw, bana bile makas attı geçen a.mına koyim.