bugün

' Herkes yazamaz. Sadece yazan yazardır. ' Off tamam olmadı bu söz biliyorum. Bu sözü söylerken Micheal Scofiel bakışıyla ufka bakmıştım. Yine de tişikkirler içimde kalmadı en azından.
(bkz: hahahasiktir)

Kuru fasulyeyi bedava yemek bir ayrıcalık olarak gelmektedir.
"gazili olmak ayrıcalıktır" lafından araklanmış olması muhtemeldir.
anonim bok atmak zevkine nail olmak ayrıcalığı olabilir anca.
yanlışlanmaya bile çabalanmayacak bir önerme. hangi ergen hezeyanların sonucu ortaya çıktı bilinmez.
açıkçası yalnızlık ve cinsel tatminsizlik sonucu buralara düştüğünüze inanıyorum. isteyenlere çıkarmış olduğum istatistiki verileri gösterebilirim. evet bilimsel konuşuyorum. bilimsel veri, analiz, sayılar filan..
etrafındaki her şeyi analiz etme becerisi edinirsin.
belki, bu bağlamda ayrıcalık olabilir.
Yok canım.. Şu sözlükte yazar olmamız birkaç saat sürdü.
Yani isteyen herkes olabilir.
isteyen herkesin olabildiği şey o kadar da ayrıcalıklı değildir.
Değildir her an yazma isteği duyarsın bu da malliktir.
doğruluğu ispatlanmamis bir düşüncedir.
tabi lan manyak misin?
Kesinlikle katıldığım öneri.

Sozluk Farklı şehirlerden onlarca insanın bir araya toplanmış olduğu bir mecradir. Normal yaşantımızda kesinlikle aynı görüşü paylasmadigimiz bir insanla aynı ortamda bulunmayız, söylediklerini duymayiz ama burada öyle değil.

Yüzünü hiç görmediğimiz ve asla goreyecegimiz insanlara hitap ediyoruz, düşüncelerimizi görüyorlar belki aynı fikri paylaşıyoruz belki atismaya giriyoruz. Sonra tekrar normal yaşantımıza dönüyoruz, hiçbir şey olmamış gibi.

bir mola yeri gibi sanki.

En yakınındaki bile yeri geliyor ne dediğini umursamıyor, dinlemiyor. On plana çıkan tek şey düşüncelerimiz, mizah anlayışımız. Kelimelerle oynamak her zaman mümkün olan bir şey değil.

Bu yüzden bence sözlükte yazar olmak çok büyük bir ayrıcalık. Elbette boyumuz uzamaz, ödül almayız, maaşa baglanmayiz ama hiç görmediğimiz insanlarda az da olsa etki birakabiliriz bu herkesin de yapabileceği bir şey değildir ne yazık ki.
@12 ye katılıyorum.