bugün

entry'ler (72)

kızların konuşmaya bayıldığı 3 konu

(bkz: yarak afedersin)

kulak çöpü ile kulak karıştırırken oluşan haz

deli bir şey. aynanın karşısındaydım ve farkettim ki gözlerim kısılıyor, dudağımı ısırıyorum ince bir sızı filan baya baya cima ediyorum kulak çöpü ile. neyse ki bu başlık altında benden gayrı 16 manyak daha varmış; kalabalıklar içinde yalnız olmadığımı gördüm iyi oldu.

keşke devam etseydi denilen diziler

Sanırım çok yakında kardeş payı diyeceğimiz eğlencelikler. aqmun reyting şeyisi..

her zaman her olaya olumlu bakabilen insan

sinir bozucu itikadını götüne sokması gereken insan canlısı. Sie go.

karşıt görüş yavşaklığı

yavşaklık değil olması gerkendir.gazetecilik, daha öte habercilik etiğinin esasıdır bu. cahil cahil konuşmadan önce araştırma yapmanızı tavsiye ederim.ölenlere rahmet, kalanlara akıl fikir eyle ya rabbim.

erkeklerin çok tatlı olması

hepsi değil bazısı. insalcıl ve esprili olanları. He bide az fikir sahibi bulursan, adını unutabilirsin ama tadını asla.

erken yaşlanmak

sabah kalkmak net. tek sebebi bu.

bütünleşik doktora

belli başlı üniversitelerde ve belirli bölümlerde yapılıyor. çok mantıklı bir uygulama aslında ; yükseği, doktorayı tek aşamada ve de 5 yılda hallediyorsun. amma lakin ki iyi puanların varsa direkt oyp ye başvurmak daha akıllıca. hem öğrencisin hem de maaş alıyorsun. buraya dans eden emoji gelsin.

peki diyen erkek

erkeği yapı sökümüne uğrattığımızda aşağıdaki örtük anlamı görüyoruz:
anlatamam; çünki egoistim ve kendimi sana anlatsan mantığımı sikmek istersin. iyisi mi ben susayım.

kendisini alkışlarla uğurluyor; sen nasıl istersen karıcım diyen erkegi davet ediyoruz.

kadınlar arasındaki cinsel şakalar

- fotom nasıl profil pikçırı yapayım mı?
= boşaldım

şaka ve cinsellik bir arada. oldu bence.

kız arkadaşından çok erkek arkadaşı olan kız

yazılmak istediği her erkek bilader der kendisine.kankalarıyla pes atar, tasak muhabbeti yapar, eğlencelidir; ama arkadaş grubu içinden hoşlandığı eleman ilk buna gelir:
-şş baksana ingiliz dilinde bi kız var iri gözlü.He bak bak geliyo, kırmızı giymiş. onla arkadaş olsana? biz de yolumuz bulsak (sırıtış)

(bkz: true story)
(bkz: bir arkadaş)
(bkz: valla ben değilim lan)

bıyıklı erkekle öpüşmek

geçen gittiğim filmde kadın "vajinayla öpüşmek gibi" benzetmesi yapmıştı. hiç bu çerçeveden bakmamıştım. iğrenç lan. aklıma geldikçe öğürüyorum. Halbuki yakışanda gayet nays duruyor..

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

sigara içmiyorsanız bile içiyormuş gibi yapın.çünki her kampüste istisnasız sigara içilen ortamlar, içilmeyen yerlere göre daha eğlenceli, daha muhabbetli ve daha entelektüel sohbetlerin yapıldığı yerlerdir. he ek olarak da alkol ve sigara kullanmayan sıkıcı insanlarla kankacılık yapmayın.

son feci bisiklet

galaksiyi dolaşmak isteyen otostopçuların ipadine atması gereken şarkıların yaratıcısı.

ps.havlunuzu unutmayın.

kedi sahibi uludağ sözlük yazarları

kedilerin sahipleri değil personelleri vardır evini bir kediyle paylaşanlar bunu çok iyi bilirler.

bir aşk acısının insana kazandırdıkları

ilişki skalasına, piç erkekten,efendi erkeğe doğru bir ivme kazandırır.

kalemle saçını toplayan kadın

yıllardır saçımı kalemle toplarım ne seksisin diyen oldu ne iç geçiren. bence bu çocuklar çok dara düşmüş...
illa tanım gerekiyor ise,hanım kızımız seksi değil, öğrencidir.kütüphanede ders çalışıyordur.kızım sen sen ol bunların aklına uyup kafana kalem kağıt sokma. sonra taşak geçiyor ipneler.

kürt yazarlar topluluğu

etnik olarak olmasa da ruhi tabiyatım sebebiyle aidiyet kazandığım grup.

(bkz: halay çeker miyiz tatlı kıs)

özer aydoğan

--spoiler--
teklif ediyoooorum benimle evlenir misiiğnn
--spoiler--

sabahın bu saatinde hakan Altuğ şarkısı söyleten adam. tanıyan varsa benle evlenmesini rica etsin.pls.

cinsellik olmasa yinede evlenir misiniz

elbette evet, cevabı verilesi soru cümlesi. kanepeyi çekecek, perdeleri asacak, damacanayı kaldıracak bir eşek lazım. Keza vibratör denen bir şey var ve siz beylerin performansını 10'a katladığı bilinen gerçekler arasında. yea baby we can do it ihihi.